PDA

View Full Version : Propunere ( FuNNkie )



adyy1999
08-08-2016, 09:45 PM
Propun un STAFF mai activ , ma refer la cei cu grad mare ( onwer , manager )
Asta a fost motivul retragerii mele , fac cerere slot , e acceptata si nici dupa 5 zile nu mi se da slot-ul pe server , plus ca imi sunt pusi nervii la maxim de playeri ca semakka care scurteaza si au comportament lipsit de fairplay pentru care nu am acces la comenzi ca sa ii potolesc si alte chestii

~TraNda~
08-08-2016, 09:47 PM
Slotul il aveai pus :) . Fiecare e activ cand poate. Desigur, pentru cei care uita sa mai intre se aplica sanctiuni.

PS: Topik mutat.

-WickedSick-
08-08-2016, 10:19 PM
Asta nu-i motiv de retragere , poti fi online acumuland ore pentru a creste in grad , cat despre LiOn , nu e obligat sa fie tot timpul pe server , sunt adminii care sunt desemnati sa aibe grija de server si sa intretina buna starea acestuia , cat despre cei inactivi , se vor lua sanctiuni asupra acestora .

adyy1999
08-08-2016, 10:25 PM
Slotul dupa 5 zile nu era pus ca am dat /admins si /vip apaream doar la VIP
Eu zic de inactivitatea ownerilor si a fondatorilor ........

~TraNda~
08-08-2016, 10:45 PM
Slotul dupa 5 zile nu era pus ca am dat /admins si /vip apaream doar la VIP
Eu zic de inactivitatea ownerilor si a fondatorilor ........

Puteai sa ma anunti ca nu apari ca SLOT, dar e mai usor sa arati cu degetul. Mentalitate pura de copil.
Cat despre inactivitatea mea, am avut probleme persoanle, nu trebuie sa iti dau tie explicatii.

adyy1999
08-08-2016, 11:15 PM
Oricum , Wicked nu prea e de mine sa fac parte din staff pe server de deathrun , mai mult pe clasic imi place , aici pana fac rost de acces la comenzi imi cresc fire albe de par in cap de la playeri cu comportament "exemplar" :)
Nu vreau sa fiu nesimtit sau ceva de genul dar pur si simplu nu imi mai pasa sa am grad sau ceva de genu .

~TraNda~
08-08-2016, 11:25 PM
:locked: