PDA

View Full Version : Reclamatie wGG | SpeeDy



dizdani
20-08-2016, 05:22 PM
Nick-ul tau: MOD#>> Chancro ;x
Varsta: 17
Nick-ul -ului/player-ului: wGG | SpeeDy
Ora si Data / harta: 5:15 PM~ 8/20/2016 / deathrun_lattex
Motiv: Incalcarea regulamentului.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Harta precedenta (deathrun_unknownarea) mi-a dat slay pe motiv ca nu am terminat mapa, eu dand duel contra teroristului "RULETA RUSEASCA" cea ce nu necesita ca oponenti sa se intalneasca.

-WickedSick-
20-08-2016, 05:30 PM
Normal ar fi fost s-o termini . Oricum reclamatie puerila , pentru un slay i-ai fi putut explica chiar lui pe server situatia.

Nutella :3
20-08-2016, 05:44 PM
Duelu se da dupa ce ai terminat mapa. Sunt permise duelu matematic si verbal daca nu ai terminat mapa. Pt un slay si pt un duel reclamatie? Data viitoare termina mapa si nimeni nu iti mai da slay. ;)

RaZz0R
20-08-2016, 05:47 PM
greseala a fost a mea, treaba e in felul urmator. Jucam pe mapa, dupa cum poate confirma si Chancro, dupa a intrat Ana pe server si m-a rugat sa intru pe fb sa discutam ceva, eu am pus cs-ul sub bara si nu m-am pus spec, dar discutia a continuat mai mult decat credeam si am inchis cs-ul fara sa mai verific ce se intampla in el.
La faza cu duelul, las duelurile de mate sau cu fraze, tu in momentul cand ai dat duel ti-a aparut dgl in mana si ti-am dat slay instant sa nu se piarda timpul aiurea.

Le: Ana=Boutique (daca am gresit numele scuze :)) )

dizdani
20-08-2016, 06:02 PM
Murisem odata, dar aveam life si am ramas dupa last ct si am zis sa nu pierdem timpul atat caci vor si altii sa joace, nu ca n-as fi facut mapa :>
1) I-am zis ca nu a fost duel deagle, nu ma bagat in seama. *nu asta a fost motivul reclamatiei
2) Faza ca era tero si a iesit ma enervat, adiq esti admin wtf.. infine ma lamurit acum dansul despre greseala lui.

Retrag reclamatia.

~TraNda~
20-08-2016, 06:09 PM
Razzor nu e tipul care sa o faca intentionat. Mai gresete omul. Data viitoare rezolvati-va problemele astea minore in particular.
:locked: