Log in

View Full Version : Unban dNzfTw # BLasTeR



dNzfTw # BLasTeR
29-08-2016, 10:22 PM
NUME:dNzfTw # BLasTeR
IP: 109.98.161.169
VARSTA: 15
ID DE STEAM: STEAM_0:0:1427652017
DATA: 29.08.2016
ORA: 22:10
HARTA: de_dust2_moama
ADMIN: PUSKA
MOTIV: I-am spus sa-mi dea ban deoarece m-a pus sa fac wcd si cum am putina memorie pe pc nu mai mergea sa ies din cs.I-am spus sa-mi dea ban chiar daca stiu ca sunt curat.
MARTORI: KaNNabIs scuze daca ti-am gresit numele
DOVEZI: Am dat restart la pc sa imi mearga sorry
MENTIUNI: Sper sa primesc unban

-WickedSick-
29-08-2016, 10:27 PM
Nu stiu ce sa zic , nu cred ca daca dispui de putina memorie la pc , nu merge sa pui cs-ul in bara si sa deschizi aplicatia de wCD sa scanezi , deci nu cred ... asteptam sa vedem ce zice si PUSKA , chiar sunt curios daca o zice ceva avand in vedere ca n-a mai intrat pe forum de ceva vreme..

dNzfTw # BLasTeR
29-08-2016, 10:29 PM
Nu stiu ce sa zic , nu cred ca daca dispui de putina memorie la pc , nu merge sa pui cs-ul in bara si sa deschizi aplicatia de wCD sa scanezi , deci nu cred ... asteptam sa vedem ce zice si PUSKA , chiar sunt curios daca o zice ceva avand in vedere ca n-a mai intrat pe forum de ceva vreme..

Daca vrei iti fac o poza sa-ti arat caci effectiv in am memorie in discul C si pana nu reinstalez pc asa voi avea...din 29 GB este plin

-WickedSick-
29-08-2016, 11:02 PM
Daca vrei iti fac o poza sa-ti arat caci effectiv in am memorie in discul C si pana nu reinstalez pc asa voi avea...din 29 GB este plin

Sa spunem ca te cred in legatura cu memoria, dar faptul ca nu-ti merge apasand tasta "fereastra" sa pui cs-ul in bara , asta e greu de crezut sincer , poate sunt eu mai putin documentat , daca se dovedeste ca intr-adevar n-ai putut "efectua aceasta operatie" din cauza memoriei insuficiente de la mine ai :pro: unban !

Esky
29-08-2016, 11:07 PM
Sa spunem ca te cred in legatura cu memoria, dar faptul ca nu-ti merge apasand tasta "fereastra" sa pui cs-ul in bara , asta e greu de crezut sincer , poate sunt eu mai putin documentat , daca se dovedeste ca intr-adevar n-ai putut "efectua aceasta operatie" din cauza memoriei insuficiente de la mine ai :pro: unban !

Atunci dam la toata lumea unban. Nu sunt de acord cu asa ceva.

RaZz0R
31-08-2016, 08:30 AM
Banul se scoate deoarece pe administrare se pare că îl doare undeva de cererea de unban sau forumul nostru.