PDA

View Full Version : Retragere! Adio!



[SiT]Aks3l!
03-09-2016, 09:36 PM
NUME: |~SuPrAdo0zZA!~|
DURATA: Permanenta!
MOTIV: A sosit timpul sa ma las counter strike.
MENTIUNI:Mi-a placut sa fac parte din aceasta comunitate cred ca am mai bine de 2 ani pe acest server este adevarat nu cu numele acesta ''|~SuPrAdo0zZA!~|'' dar am fost cu mult timp in urma uni ma cunosc alti nu Iti urez multa bafta Wick tu esti singurul care a mai ramas din cei 5 care am fost de mult . ca sa nu o mai lungesc ma sti cu nick-ul '' Dr0g22 '' (am mai vorbit cu tine nu sti cine eram nu am vrut sa stie nimeni pentru ca sti foarte bine motivul pentru care am luat ban am vorbit cu tine ti minte pe mes mai intrebat ceva legat de server si am vorbit atunci despre taxa ti minte ca ti-am zis ca am platit-o cu toate astea nu am vrut sa se stie ca sunt Dr0g22 Mie mi-a placut sa ajung pana aici ''Administrator''.



Vreau sa va urez Multa bafta tuturor si nu doar in joc ci si in viata La revedere Furien.Wargods.Ro poate ca ma voi mai intoarce in viitor slabe sanse dar nu se stie Inca o data multa bafta





La Revedere Furien.Wargods.Ro va pupa Dr0g22

Esky
03-09-2016, 09:54 PM
God bless you!

FrE$h
03-09-2016, 09:58 PM
Succes ! Cu tine pe server mai radeam ...ca ma faceai mereu :)) si ziceam ca nu mai joc :)) in fine nu stau sa lungesc , bafta si toate cele bune !

Boutique
03-09-2016, 11:40 PM
Nu pot să cred că tu eşti,si eu sunt Anna, dacă mă mai şti. Īmi pare foarte rău că te retragi,succes īn viață şi īn tot ce ți-ai propus ! :)

-WickedSick-
03-09-2016, 11:48 PM
Ti-ai jucat bine rolul pot spune. Pentru cei care nu stiu Drog22 este un fost admin de pe vremea cand nu manageriam server-ul care ulterior a fost prin cu cod de WAC. Taxa de unban nu a fost platita nici la momentul actual , fapt care ma obliga sa-ti dau remove , cu toate ca nu te-ar afecta cu nimic fiindca tot te retragi , oricum , ai fost un admin bun pot spune nu ai facut probleme pana acum , ai fost un model pentru altii pot spune , si in momentul de fata sunt socat , nu ma gandeam ca acel "Drog22" mai are vreo treaba cu server-ul. Din partea ai mea ai tot respectul fiindca ai recunoscut acest lucru , imi pare rau totusi ca nu ai platit acea taxa de unban ca sa poti juca din nou , in ciuda faptului astuia ai continuat sa joci , din "umbra" pot spune . Nu am decat sa-ti urez mult succes , si daca pe viitor te gandesti sa platesti taxa de unban , ma poti contacta ! Numai bine !
:locked: