PDA

View Full Version : Reclamatie Nutella !



Boutique
05-09-2016, 02:00 PM
Nick-ul tau: Boutique<3 ,dar reclamatia trebuia facuta de AK47HD
Varsta: 15 ani.
Nick-ul admin-ului/player-ului: dRw # Nutella :3
Ora si Data / harta: Nu stiu exact.
Motiv: Domnisoara noastra Nutella ia dat ban permanent vip-ului AK47HD pentru ca a folosit no clip odata si a omorato cu hs .Ea fiind terro iar AK47HD era la ct. Asta nu este normal,nici daca folosea in exces n-avea niciun drept sa ii de-a ban permanent unui membru din staff.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Doresc sa se ia masuri impotriva ei , nu mi se pare ca asta sa fie normal !

-WickedSick-
05-09-2016, 02:29 PM
Nu știu ce să spun, avānd īn vedere că LiOn va lipsii ceva mai mult timp īl rog pe Tiger să intre să-și de-a o părere sau să aplice vreo sancțiune, asta după ce īși va spune și Nuttela varianta ei. Nici mie unul nu mi-se pare normal să banezi permanent pentru un no clip, ținānd cont de asta era colegul tău avānd și el grad pe server, dacă a folosit īn excesiv no clip existau alte metode prin care să-l faci să īnțeleagă că a greșit.

Nutella :3
05-09-2016, 06:21 PM
Nutella aici, nutella acolo. Dragi mei copilasi, unu la mana <b>You have to register to ba able to see this link</b> , si baiatu are si vip pe sv. Doi la mana, sa se ia masuri impotriva mea, te rog frumos, eu nu pot accesa lista de ban, aratami tu draga mea UNDE SI CAND iam dat eu ban lu ak? Trei la mana , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , mesajul asta i lam dat lui lion intro zi deoarece, domnisorul ak, scurta intruna, are limbaj colorat si wacul nu ne trebuie, nu avem nevoie de el, la ce sa ne trebuiasca, si iam cerut sa ii scoata gradul pt ca , parerea mea, un astfel de jucator nu are ce cauta cu vip pe sv, niciodata nu dau banuri degeaba ,iam dat mesaj lui lion sa il informez de ceea ce fac uni jucatori, el fiind ownerul , el ia decizi . Si nu in ultimul rand, mai copilasi, dau un mic exemplu, ma duc eu as frumos, si repede la un admin de pe un sv, adminu x mio dat ban din oftica, e rau cu mine, etc. Din nou, aratami tu te rog unde zice ca eu iam dat ban, oi avea eu mintea scurta, dar pot sa bag mana in foc ca nu iam dat ban.

dcdaifa
05-09-2016, 07:31 PM
scuzati ca ma bag stiu ca nu am treaba cu sectiunea voastra

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
05-09-2016, 08:05 PM
ak47 are ban activ de la mine. De ce? pentru ca e un nesimtit care nu are o treaba cu sv. Tranda stie ca are ban, probabil nu a avut timp sa ii scoata vip.
Pe scurt, jucatorul nu are ce cauta pe sv.

Tiger
05-09-2016, 08:28 PM
Reclamatie puerila.

:locked: