PDA

View Full Version : Un anunt!



~TraNda~
09-09-2016, 05:39 PM
Salut tuturor. Si celor vechi si celor noi (daca au mai aparut). Dupa cum bine stiti n-am mai intrat de foarte mult timp, atat pe servere cat si pe forum. Acest lucru se datoreaza problemelor mele personale.
Carma serverului i-am predat-o lui Razzor, el va lua toate deciziile, el va raspunde la cereri (de orice fel). Eu o sa ma retrag asa usor, pana raman intr-o umbra. Timpul imi este foarte limitat, am destule probleme.
De data aceasta nu am nimic cu nimeni, e ceva personal, ce tine de mine si familia mea.
Vreau sa imi cladesc un viitor sigur si pentru asta trebuie sa ma apuc din timp. Sunt sigur ca Razzor va face o treaba buna si ca va fi mult mai intelegator ca mine.
Va multumesc tuturor pentru increderea acordata, multumesc colegilor mei de pe server pentru buna cooperare si raspunderea prompta si sigura a faptelor fiecaruia.
Timpul trece, unii pleaca altii vin, asa a fost mereu.
Succes tututor si sa ne auzim cu bine. :)
Familia WarGods.

-WickedSick-
09-09-2016, 05:46 PM
Mult succes in viata LiOn , mi-a facut placere sa am colegi ca tine , sper sa ne revedem cat de curand . Multa bafta in rezolvarea problemelor , si ai grija de tine ! :*

z3p1q
09-09-2016, 06:41 PM
Multa bafta but :* si noroc in rezolvarea problemelor tale..sper sa ai succes in a scapa de ele.. ai fost si vei fi in continuare un admin/owner de treaba :* <3

Jet Lee
09-09-2016, 06:46 PM
Bafta!!

Last edited by LiOn.

Scuze pt dislike, am apasat din greseala.

puncT.
14-09-2016, 10:52 PM
Bafta but !