PDA

View Full Version : Propunere - inlocuire grad forum



~TraNda~
26-09-2016, 09:38 PM
Salut! Dupa cum puteti observa din titlul topikului, propun ca gradul de "Blog" sa fie inlocuit cu gradul de "Poster". Pe langa asta, celui care i se acorda acest grad sa primeasca si moderator pe sectiunea aferenta. Din punctul meu de vedere ar arata mai frumos.
Ca de exemplu:
Andrei
Poster IT

Astept :pro: sau :contra: impreuna cu argumentele de rigoare.

-WickedSick-
27-09-2016, 12:29 AM
:pro: Poate īn felul ăsta vor și și alții īncurajați spre a posta către o secțiune anume. Pe de altă parte ar putea fi un "impediment"fiindcă n-ar putea modera nimic cu acest grad. Tiger mi-a spus că blogul pe vBulletin nu e foarte reușit, rămāne de văzut ce decizie se va lua. Oricum, nici blogul n-ar trebuii neglijat, iar pentru asta, se poate creea acest grad separat. Rog și ceilalți colegi să se pronunțe.

RaZz0R
27-09-2016, 09:25 AM
nu e rea ideea. :pro:

Esky
27-09-2016, 03:07 PM
Ii buna ideea.:pro:!

~TraNda~
27-09-2016, 03:19 PM
:pro: Poate īn felul ăsta vor și și alții īncurajați spre a posta către o secțiune anume. Pe de altă parte ar putea fi un "impediment"fiindcă n-ar putea modera nimic cu acest grad. Tiger mi-a spus că blogul pe vBulletin nu e foarte reușit, rămāne de văzut ce decizie se va lua. Oricum, nici blogul n-ar trebuii neglijat, iar pentru asta, se poate creea acest grad separat. Rog și ceilalți colegi să se pronunțe.

Tocmai de aceea am specificat ca o data ce primesti gradul de Poster sa ai si moderator pe sectiunea corespunzatoare.

~TraNda~
27-09-2016, 11:04 PM
Up! :)

Mr.A
28-09-2016, 12:02 AM
:pro:

DarkRed
28-09-2016, 12:43 PM
:pro: !
OFFTOPIC : Daca tot ai facut tu propunerea asta ,as avea ceva de adaugat ,ar fi foarte bine daca ar fi afisate toate gradele pe forum .
Exemplu :

LiOn
Moderator - Sectiune Filme
VIP
Moderator - Sectiune Muzica

eXcess | BLACK SCORPION
28-09-2016, 12:45 PM
:pro: o ide buna

~TraNda~
28-09-2016, 04:00 PM
:pro: !
OFFTOPIC : Daca tot ai facut tu propunerea asta ,as avea ceva de adaugat ,ar fi foarte bine daca ar fi afisate toate gradele pe forum .
Exemplu :

LiOn
Moderator - Sectiune Filme
VIP
Moderator - Sectiune Muzica

Stiu ce zici, am vazut ca ai propus asta, insa nema raspuns.
Sunt :pro: pentru completarea ta.

Edit: nu uitati ca marile schimbari incep din lucruri mici si nesemnificative pentru unii. Daca chiar vrem sa schimbam ceva trebuie sa incepem cu ceva mic, ca apoi usor usor o sa se schimbe si altele.
"O bataie de fluture in Pacific poate produce un tsunami in china"