PDA

View Full Version : unban YES



lYESl
28-09-2016, 12:43 PM
nume YES
ip 185.162.140.65
virsta 26
nici nu stiu pentru ce ban si nici nu stiu ce admin .... asta daca nu ma gresesc eXcess | BLACK SCORPION

-WickedSick-
28-09-2016, 12:52 PM
Aveai un model de "Cereri Unban" de respectat, dacă într-adevăr este cum ai spus tu, așteptăm un răspuns de la adminul în cauză.

eXcess | BLACK SCORPION
28-09-2016, 02:02 PM
iam cerut sa faca scan wcd,lam pus spectatator si sa pus iar la joc,si lam banat,5000 no.wac

lYESl
28-09-2016, 02:31 PM
black nu am iteles ce miai spus eu nu prea inteleg in forume si asa mai departe ,puteai sami dai un ajutor..

-Наблюдатель- eXcess | BLACK SCORPION : fa un scan

WarGods Player killed METhoD with fiveseven
Scrieti RTV pentru a schimba harta - Type RTV to change map
Vrei sa vorbesti ? intra pe TS.WarGods.ro
WarGods Player killed Juice with elite
YES died
YES присоединился к Террористам
[G]*DEAD*eXcess | BLACK SCORPION : intra pe link
(ADMIN) eXcess | BLACK SCORPION : descarca prima versiune, run si scan WCD=> <b>You have to register to ba able to see this link</b> nu iesi d
Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b> sectiunea GunGame [Regulament-Discutii-Admine-Unban-Reclamatii]
Toraph killed Juice with deagle
(ADMIN) eXcess | BLACK SCORPION : descarca prima versiune, run si scan WCD=> <b>You have to register to ba able to see this link</b> nu iesi d
Juice killed Toraph with usp
(ADMIN) eXcess | BLACK SCORPION : descarca prima versiune, run si scan WCD=> <b>You have to register to ba able to see this link</b> nu iesi d
* Pentru cele mai noi informatii vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b>
METhoD killed WarGods Player with xm1014
Anunta codatii folosind U@ Numele Codatului
YES killed Toraph with t

--------------- [i]Added after 2 minutes ---------------

de ude sa iau lincul de pe wcd?

--------------- [i]Added after 3 minutes ---------------

cred ca e acesta
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


YES 1*5.1*2.140.65 No Cheat Signature Detected 28.09.2016
12:35:36 No

ADRI
28-09-2016, 02:46 PM
Terminatio cu bindurile astea (... intra pe link .... si fa scan ...+ imediat ban) si fara sa oferiti detalii , nu toata lumea stie de wCD sunt playeri care intra pentru prima data , eXcess | BLACK SCORPION este ultimul avertisment incearca sa ai un pic de rabdare cu membrii noi si daca refuza atunci actionezi , scoatei banul daca nu ai dovezi ca a refuzat scanarea.

lYESl
28-09-2016, 02:55 PM
ADRI eu itradevar am intrat si jucam mai departe... deoarece nu am iteles ce cere de la mine... de asta si mia dat ban dupa cum am iteles... eu am descarcat wcd am dat scan si apoi report si am salvat un fisier in calculator, unde sa-l trimat nu stiu

--------------- Added after 21 minutes ---------------

datimi un raspuns imi dati unban sau caut alt server ... de mult aveam sa ma joc

eXcess | BLACK SCORPION
28-09-2016, 03:59 PM
ok ai unban,