PDA

View Full Version : Ajutor, Tiger sau alti admini !!!



Dacogioco
02-11-2016, 05:00 PM
Buna tuturor. Mi-am facut cont ca sa pot rezolva o problema care ma supara de ceva vreme incoace. Joc CS de peste 12 ani, de pe vremea salilor de internet, e drept nu zilnic acum.
Folosesc acelasi cfg de pe la inceputuri, de cand l-am primit si mi-a placut cu el.
Mai nou mi se cere aceasta scanare WG, si iau ban pentru ca imi apare cu rosu si scrie "suspicious cfg" , fara alte coduri, etc ... nu am folosit niciodata.
Am tot incercat sa mai scot din linii, sa-l modific, unii zic ca am bhop, dar eu nu topaiesc niciodata , poate este in el dar nu il stiu eu activa. Ce mai face cfg-ul asta, actioneaza singur parasuta (daca este pe unele server).. deci cand sar de pe ceva se deschide automat, chiar si la simplul jump, sau dezamorseaza singur bmb fara sa mai apas altceva, doar sa fiu langa ea. Nu stiu ce trebuie sters, modificat ca sa nu mai apara suspicious cfg ... daca ma poate ajuta um moderator, i-as fi foarte recunoscator si poate ne intalnim apoi in joc.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Link cu cfg-ul meu : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Astept o rezolvare, va multumesc anticipat !!
Dacian

Tiger
02-11-2016, 08:29 PM
Poti incepe prin a scapa de toate alias-urile. Nu ai nevoie de ele. CFG-ul acela nu te ajuta cu nimic.

Dacogioco
02-11-2016, 10:04 PM
Poti incepe prin a scapa de toate alias-urile. Nu ai nevoie de ele. CFG-ul acela nu te ajuta cu nimic.

Multumesc. Se pare ca asta era problema. Am mai sters din alias-uri si acuma e ok .
Ca si un sfat, ar trebui cumva anuntat sau facut cunoscut acest fapt, vad ca multi au problema asta si probabil nu joaca cu cheat-uri, dar iau ban ca le iese scanarea cu rosu din cauza cfg-urilor prea complexe !
Mersi inca o data ! Numai bine.

Alex Motanu
03-11-2016, 12:54 PM
Incearca sa il pastrezi cat mai curat. Fa-ti doar setarile de baza.. restul nu ajuta la nimic!