PDA

View Full Version : WarGods Helper



dizdani
03-12-2016, 11:54 AM
Mi-am luat libertatea pentru a crea un program care sa ajute adminii comunitatii. Aplicatia se numeste WarGods Helper, iar cu ea puteti naviga foarte usor catre GameTracker sau link catre vot, etc..etc.


Aplicatia online: WarGodsHelper (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Descarca aplicatia > AICI (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)< *link updatat via google drive*

Aplicatia nu consuma multa memorie ram , asa ca puteti lasa aplicatia deschisa tot timpul fara a va ingrijora de eventualele 'fps dropuri' din jocuri.



Orice sugestie aveti lasati com. iar eu le voi adauga in update-ul viitor.
*partea de design va aparea in urmatoarea actualizare pentru o aplicatie 'placuta ochiului'*

jurnal:
[11/27/2017 | 10:12 PM] am īnceput lucrările pentru a doua versiune
optimizarea la un nou nivel.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

DarkRed
03-12-2016, 02:59 PM
Eu apreciez efortul ,dar e in zadar .
Daca te uiti sus pe forum ,ai link catre toate aceste pagini .

dizdani
03-12-2016, 04:05 PM
Adevarat, da' sa zicem ca nu esti pe forum, la un click ajungi unde doresti*aprox*
edit: Eu de exemplu nu stau cu forumul deschis deoarece folosesc chrome si imi mananca foarte multi rami, si il inchid. Asa... cand am terminat sa ma joc sau ce treaba am avut eu, ca fac animatii sau altceva, am helperul deschis si poc un click. Poate ca nu ajuta pe foarte multa lume ca asa cum ai spus si tu este mai sus, da' poate sunt si altii in oala cu mine.
edit2: aph..si pentru lenesii ca mine care nu voteaza decat un server *dr*, cu ocazia asta daca am toate linkurile acolo am sa votez toate serverele cand am timp poate si zilnic.

-WickedSick-
04-12-2016, 02:49 AM
Eu apreciez efortul ,dar e in zadar .
Daca te uiti sus pe forum ,ai link catre toate aceste pagini .

Totusi , trebuie apreciat ca-si da interesul si doreste sa ajute , buna treaba :) .

~Life~
26-01-2017, 10:14 AM
Ceva de genul am făcut și eu ieri : <b>You have to register to ba able to see this link</b>(DavidoSpeed)&p=145475#post145475

Bv foarte șmecher !

dizdani
27-11-2017, 11:47 PM
salz ppl from război zei, anunț că după aproape un an am să lansez și versiunea a doua a aplicației. Designul va fi unul futuristic, plăcut ochiului cu animații drăguțe. Voi adăuga și link către evidențierea voturilor fiecărui server oficial al comunității, pe lāngă ce o să implementez.
Sugestiile sunt binevenite.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>