PDA

View Full Version : Hei buna oameni faini ^^



ShoWTime
16-01-2017, 02:13 PM
Buna, eu sunt ShoWTime, eu nu fac prea multe.

Dedranul ie viata mia. ♥

Sunt iubitul lui Freya - (stiti voi...fata aia micuta si draguta)

Imi place sa sa imi placa anumite chestii...

SALUTATI-MA SI URATI-MI BUN VENIT !!!

Multumesc anticipat :*

Freya ♥
16-01-2017, 02:19 PM
Minte oameni buni, nu il credeti.
Nu ii place nimic, nici deathrun, nici sa ii placa chestii, nici nu este iubitul meu. Este un mincinos.
Welcome, ubiiii.
P.s: Nu sunt artagoasa!!!!

-=Christian=-
16-01-2017, 02:28 PM
Pai in primul rand este Deathrun nu Dedranul si iti poti face o cerere de prezentare dar nu ca aceasta,dai dovada de un frustrat si ai grija ca pentru aceste "prostii" poti fii sanctionat.;)

ShoWTime
16-01-2017, 02:37 PM
Prietene...hai sa iti spun ceva....chestia asta ii la caterinca. Asa ca mai bine te-ai lua si tu si figurile tale de om strofocat si sa va duceti unde vreti. Stiu ca sunt nou, stiu ca poate pe tine te intriga chestia asta...dar nu am ce sa iti fac. Daca tu nu faci diferenta dintre fun si realitate...aia e. Viata faina.

-WickedSick-
16-01-2017, 04:08 PM
Prietene...hai sa iti spun ceva....chestia asta ii la caterinca. Asa ca mai bine te-ai lua si tu si figurile tale de om strofocat si sa va duceti unde vreti. Stiu ca sunt nou, stiu ca poate pe tine te intriga chestia asta...dar nu am ce sa iti fac. Daca tu nu faci diferenta dintre fun si realitate...aia e. Viata faina.

Singurul care s-ar putea sa se duca esti tu daca mai continuii cu astfel de tampenii .

-=Christian=-
16-01-2017, 06:26 PM
Prietene...hai sa iti spun ceva....chestia asta ii la caterinca. Asa ca mai bine te-ai lua si tu si figurile tale de om strofocat si sa va duceti unde vreti. Stiu ca sunt nou, stiu ca poate pe tine te intriga chestia asta...dar nu am ce sa iti fac. Daca tu nu faci diferenta dintre fun si realitate...aia e. Viata faina.

Prietene,dai dovada de un copil "frustrat",daca tie ti s-a parut "caterinca" noua nu prea,si daca esti nou ar trebuii sa stai in banca ta si sa nu creezi probleme,sa nu te duci tu primul inaintea noastra. ;)

~Life~
16-01-2017, 06:48 PM
Ba da se vede că ai 19 ani !

~TraNda~
16-01-2017, 08:57 PM
*Topik mutat*
:locked: