Log in

View Full Version : Propunere [RESPINS]



oxygenhd
23-01-2017, 11:10 PM
Propun ca un slot|admin|VIP care joaca bine deathrun sa se opreasca 5 min din a juca si la inceputul unei runde sa ajute un player care nu stie sa joace care este incepator sa faca si el bhop asa putem da un ajutor si celor care nu stiu
Asa daca invata sa faca bhop rundele o sa fie mai frumoase si o sa ajunga mai multi playeri la tero :D

dizdani
24-01-2017, 03:00 AM
Ce vrei mai exact?! Asta se poate face daca jucatorul bunavoieste sa intrebe adminul sau alt jucator si + sunt foarte multe tutoriale pe yt despre cum se face bhop restul tine de practica si nu uita ca ai "shop" unde poti cumpara "no-clip" sa ajungi la tero' in cazul in care nu termini harta desi' hartile sunt create astfel incat sa pot fi terminate fara bhop, 500 viteza ajunge pe majoritatea mapelor (exclus latexx,bhopz2,hertz)

Mars
24-01-2017, 07:34 AM
E o chestie de voință. Nu cred că trebuie să fim obligați să īnvățăm pe fiecare bhop mai ales că sunt și copii de vārste cuprinse īntre 10-13 ani și poți să le spui de 10 ori că nu mai ajunge la creier. Așa că :contra:

-WickedSick-
24-01-2017, 12:02 PM
Īn opinia mea e inutil , va fi īntr-u totul o pierdere de timp și un eșec total datorită vārstei minoritare care sare cu mult peste cea majoritară ,niveluri de mentalitate diferite .
:contra: !

Freya ♥
24-01-2017, 01:18 PM
:locked: