PDA

View Full Version : Cerere Wallpaper DavidoSpeed



~Life~
29-01-2017, 10:20 PM
Tip(avatar, banner, semnatura, wallpaper, logo): wallpaper
Dimensiune: 1920x1080
Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link): nu am vreo preferință
Tema(ex: gaming, abstract, vintage, girl, etc.)[OBLIGATORIU](asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render): abstract
Text: Să scrie Zm.Wargods.Ro și sub să mai scrieti Wargods Community
Culoare: Roșu
Font(daca aveti vreo preferinta, ex: fire, horror, sci-fi, comic, old school, modern, graffiti, etc.): Nu am vreo preferință
Alte detalii: o să folosesc la reclama ! Trebuie să mă pun serios pe treabă cu promovarea comunității și a serverelor !

dizdani
30-01-2017, 06:56 PM
Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link): nu am vreo preferință

Tema(ex: gaming, abstract, vintage, girl, etc.)[OBLIGATORIU](asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render)
...

~Life~
30-01-2017, 08:18 PM
Tema(ex: gaming, abstract, vintage, girl, etc.)[OBLIGATORIU](asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render)
...


Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link): nu am vreo preferință

La imagine/render scrie clar că e opțional și la tema este obligatoriu numai în cazul în care am ales o imagine sau un render !!! Nu știu ce ți se pare ție incorect aici !

AlieN
31-01-2017, 12:59 AM
"La imagine/render scrie clar că e opțional" - bun
"și la tema este obligatoriu numai în cazul în care am ales o imagine sau un render " - bun, dar unde e imagine/render ??? deci, aici e greseala, ca nu ai pus nici o imagine/render, deci in concluzie era necesar sa specifici o tema.
Te rog sa editezi cererea acolo unde e nevoie.

~Life~
31-01-2017, 07:39 AM
Am editat !

AlieN
04-02-2017, 02:36 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~Life~
04-02-2017, 12:32 PM
Multumesc puteti da TC !