PDA

View Full Version : Retragere grasuxxl



grasuxxl
31-01-2017, 09:03 PM
NUME: grasuxxl
DURATA: permanent
MOTIV: si personale si altele
MENTIUNI: poate o sa ne mai vedem

~TraNda~
31-01-2017, 09:06 PM
Ba grase, nu stiu cum sa-ti zic eu tie. Ori esti but ori esti bot :)) .
Parca ar fii prima oara cand dam de probleme cu unele persoane, ce dreacu, acum le faci pe plac sa te retragi?
Da-ti doua palme ca-ti aduc eu o shaorma si anuleaza cererea :*
PS: il caut si pe Dev!l sa facem si o bauta :))

-=Christian=-
31-01-2017, 09:12 PM
Nu este o decizie buna,presupun ca sunt acelasi motive care au fost si la mine,dar nu-i nimic,mergem mai departe in ciuda "problemelor",inchide cererea si hai sa ma bati putin sa-ti revii. :))
Edit: Nu mai fi bot,nu are rost sa te retragi pentru stii tu ce,trebuie sa ne vedem de jocu' nostru si sa nu facem pe plac altora,ai jucat mult timp si chiar nu are rost,nu fi bot. :*

-WickedSick-
31-01-2017, 09:50 PM
Ti-am spus ca e o greseala aceasta decizie fiindca stiam ca vei opta pentru retragere , nu faci pe plac nimanui daca faci chestia asta ti-am mai spus , tot ce sa faci daca nu suporti pe cineva e sa eviti si atat , nici pe mine nu ma suporta multi , dar stii ce? ma doare-n cot , nu-mi pasa atata timp cat imi fac treaba si nu interactionez cu cei care nu ma plac sau nu sunt in relatii atat de bune , mai gandeste , si nu actiona la nervi .

Daenerys
31-01-2017, 10:50 PM
Asa ai zis si acu 3 ani si acu 2 ani, chiar si lunile trecute.
Nu te vei retrage. Stim cu totii asta. Revino la joc si lasa dramele

Lova3x
31-01-2017, 11:26 PM
Știu că ce urmează să spun ,o să îmi săriți toți în cap dar nu îmi pasă.
Începem să ne comportăm exact ca niște copii. Avem o vârstă și degeaba o avem. În loc să vă mai provocați și să vă cautați dovezi ca 'X' să își piardă gradul ar trebuii să vă vedeți fiecare de adminul lui. Hai să dăm cărțile pe față, Isw si Daenerys sunt mereu puși la perete indiferent de cauză,nu îi suportă nimeni pentru ca nu acceptă anumite lucruri,dacă cei doi menționați mai sus nu fac exact ce spuneți și dacă nu gândesc ca majoritatea dintre voi începeți să le dați motive să renunte. Eu zic să se termine cu toate prostiile astea,nu vă mai provocați,nu vă mai cunoasteți pe server. Fiecare să își vadă de treaba lui,fără reclamații și retrageri,că numai avem 10 ani.
Baftă.
P.S Ăsta-i singurul post pe care îl las.

KeNnT.
01-02-2017, 09:25 PM
Off ,grasule daca nu esti admin nu stiu daca vrei intra asa mai des , sper ca ne vom revedea daca vrei... o sa-mi fie dor de tine ca admin dar poate nu renunti cine stie

iSwearSheWas18 :O
01-02-2017, 09:36 PM
Off ,grasule daca nu esti admin nu stiu daca vrei intra asa mai des , sper ca ne vom revedea daca vrei... o sa-mi fie dor de tine ca admin dar poate nu renunti cine stie

Si a schimbat nickul, nu se retrage.