PDA

View Full Version : Propunere plugin [RESPINS]



~Life~
06-02-2017, 10:56 AM
Advanced Spectate un plugin pe care il pot folosi doar cei care au grad pe server ! Nu cred ca mai este nevoie sa va zic ce face cititi acolo : <b>You have to register to ba able to see this link</b> !

-=Christian=-
06-02-2017, 12:17 PM
:contra: "jucători în viață nu se pot vedea spectatori în avans." + ca pluginul actual este ok fata de cel "avansat".

~Life~
06-02-2017, 12:44 PM
:contra: "jucători în viață nu se pot vedea spectatori în avans." + ca pluginul actual este ok fata de cel "avansat".

Nu este nevoie că spectatori sa îi vadă deoarece ei nu sunt considerați ca playerii de exemplu când mor toți ct incepe runda noua chiar daca sunt spectatorii avansați ! :)

-=Christian=-
06-02-2017, 12:46 PM
Nu este nevoie că spectatori sa îi vadă deoarece ei nu sunt considerați ca playerii de exemplu când mor toți ct incepe rundă noua chiar daca spectatorii avansați sunt inca în viață !

Este o prostie,poate un jucator nou vrea sa stea spectator sa invete cum se "mananca acest mod".

~Life~
06-02-2017, 01:19 PM
Este o prostie,poate un jucator nou vrea sa stea spectator sa invete cum se "mananca acest mod".

Doar admini au acces !

-WickedSick-
06-02-2017, 02:10 PM
Advanced Spectate un plugin pe care il pot folosi doar cei care au grad pe server ! Nu cred ca mai este nevoie sa va zic ce face cititi acolo : <b>You have to register to ba able to see this link</b> !

Sunt :contra: nu vad cu ce-ar ajuta in conditiile in care exista deja ceva similar acestui plugin , astept parerile si celorlati colegi !

F0rS3ti
06-02-2017, 02:21 PM
Si totusi...la ce ajuta acest plugin? ;-))

~Life~
06-02-2017, 02:25 PM
Si totusi...la ce ajuta acest plugin? ;-))

Ca sa nu se plictiseasca admini cand mor...

~TraNda~
06-02-2017, 04:56 PM
Irelevant acest plugin. Nu ajuta cu absolut nimic.
:locked: