PDA

View Full Version : Propunere 20



dizdani
19-02-2017, 11:45 PM
Propunere 19
La duel sa fie un script care sa blocheze benzile si alte chestii de pe mapa si/sau bhopul.

E imposibil asa ceva.
Macar te interesezi inainte sa faci o propunere sau visezi noaptea si vi aici sa ne spui si noua?
Serios?



[23:35, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Salut
[23:35, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Face parte din pack ul de aici
[23:35, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *<b>You have to register to ba able to see this link</b>
[23:35, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Modul principal e un api
[23:35, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Fara el nu functioneaza doar duelul

Dezavantaje:



[23:38, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Nu o sa il implementeze
[23:38, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Practic trebuie refacut sv de la 0
[23:38, 19.2.2017]*EU : *de ce?
[23:38, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Ce ti am dat eu acolo
[23:38, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *E alt mod de dr
[23:38, 19.2.2017]*Bogdan MOD : *Alta versiune complet rescrisa
Am pus asta sa demonstrez ca m-am interesat si ca la el pe server exista... asa ca nu mai incerca 'sa mergi pe bicicleta daca tu nu mai ai picioare'
edit: Da... nu stiu ce a fost cu ultima replica

-WickedSick-
20-02-2017, 12:08 AM
Nu stiu de ce continuii sa vii cu atatea propuneri cand tu ai ban activ pe server , asta denota faptul ca tu inca joci pe server sub o alta identitate ..

Esky
20-02-2017, 12:09 AM
Scuzati ca ma bag.
Dizdani, faci prea multe propuneri, dar vad ca fiecare se respinge.Nu vad rostul ca sa le tot faci in continuare fara rost.

dizdani
20-02-2017, 05:36 PM
Nu stiu de ce continuii sa vii cu atatea propuneri cand tu ai ban activ pe server , asta denota faptul ca tu inca joci pe server sub o alta identitate ..
Mai intru rar, cred ca se poate da seama daca joc sau nu cu un simplu test wcd la cerere numele mereu va aparea ca si "MOD#>> Chancro ;x"
si normal ca fac propuneri, imi place serverul chiar daca nu ma joc am majoritatea prietenilor 'cibernetici' care joaca acolo si eu mi-am petrecut o perioada majora din ultimele luni pe server(pana la incidentul cu ban). Pentru server eu mai exist in comunitatea asta. Si daca cineva zice ca-s vrajeli, putin imi pasa.. ma crede cine vrea, votez serverul zilnic si incerc sa-l ajut cu tot ce pot.

-=Christian=-
20-02-2017, 05:56 PM
Mai intru rar, cred ca se poate da seama daca joc sau nu cu un simplu test wcd la cerere numele mereu va aparea ca si "MOD#>> Chancro ;x"
si normal ca fac propuneri, imi place serverul chiar daca nu ma joc am majoritatea prietenilor 'cibernetici' care joaca acolo si eu mi-am petrecut o perioada majora din ultimele luni pe server(pana la incidentul cu ban). Pentru server eu mai exist in comunitatea asta. Si daca cineva zice ca-s vrajeli, putin imi pasa.. ma crede cine vrea, votez serverul zilnic si incerc sa-l ajut cu tot ce pot.

Daca erai baiat destept de la bun inceput cand ti-a dat ban 6 zile,puteai juca in continuare,ti-ai facut-o cu mana ta..

~TraNda~
20-02-2017, 06:27 PM
1. Serverul dr e pe Deathrun Manager v3.0. Nu sta nimeni sa iti refaca un server de la 0 pentru o problema care sa da slay
2. Bhopul mi se pare o chestie normala pe un server de deathrun, d-aia e auto-bhop, deci il poti folosi si la duel. Nu stii cum, dezavantajul tau
3. Tu ai ambele picioare amputate si incerci sa mergi pe bicicleta in maini, vezi sa nu-ti rupi gatu
4. Cat despre faptul ca intru "rar" iti iei adio de la a avea unban pe acest server, nici cu taxa platita. Stai linistit in ca in weekend ma ocup special de semnatura ta :) .
:locked: