PDA

View Full Version : Reclamatie SILVIU



SvvDlEgendaru
15-03-2017, 05:49 PM
Nick-ul tau:dKz # YmGfRmPmP#Mu!1eRusii
Varsta: 14
Nick-ul admin-ului/player-ului:Silviu
Ora si Data: ora 4:40 PM 15.03.2017
Dovezi:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Pai pe langa ca eu idau o chestie care i-am dat-o si la alt admin si azis ca e bine, ma mai pune sa fac si niste chestii care nu isi au rostul, ma injura,si de cand a inceput sa zica unele chestii si i-am zis ca am demo on brusc m-a scoate incontinuu din cs fara motiv, nu stiu daca e o comanda sau ceva da nu inteleg de ce mai e admin.

MyNameIs lol
15-03-2017, 06:06 PM
Contra, faci fk + injuri

SILVIU SILVIU
15-03-2017, 09:12 PM
:contra: Hai sa zic ceva faci fk, injuri, faci spam + NU TI-AM DAT BAN FRATE!!! ti-am dat quit, quit nu inseamna ban, nu ti-am dat ban!! Da-mi IP sa ti-l scot dar eu nu ti-am dat am vorbit si pe skype si am zis ca nu o sa iti dau ban pentru ca nu am pe ce motiv!

nu stiu ce dovezi ai pus mie nu mi-l deschide!!!

SvvDlEgendaru
15-03-2017, 09:25 PM
Cer T/C la aceasta reclamatie, Lol tu nu faci diferenta intre alti oameni, daca altu injura imi dai mie gag, si zici ca eu am injurat, si frate nu cred ca stii ce e ala freekill citeste mai bine regulamentul, daca nu respecta comenzile, are grenazi de orice fel ,ataca un ct , are arma normal ca tu il omori,asta nu e freekill.

Nu mai vad rostul la reclamatie pentru ca demo-ul nu cred ca a inregistrat bine ce a spus silviu la microfon si m-am razgandit pentru ca si el si eu am facut o gresala.

MyNameIs lol
15-03-2017, 09:30 PM
Data viitoare te gandesti de 2 ori cand postezi ceva/cand faci ceva.

TheLike
16-03-2017, 02:03 PM
:locked: