PDA

View Full Version : Marlboro? Dracke?!?!



Klaus Hybrid.
26-03-2017, 01:00 PM
Poate mulți mă știu deja :)) am īncercat să vorbesc cu wickedsick pe facebook dar a fost cam porc și la urmă ma și blocat, nu-i frumos. O să aveți o săptămānă puțin mai frumoasă pe server :D . Uitați-vă că deja aveți serverul off :)) Vă aștept pe ts (TS.****.RO, mă găsiți cu numele: kent nr1 / Alexandru) să vb dacă doriți, dacă nu salutări acum de la Dracke aka Marlboro :)) .

-=Christian=-
26-03-2017, 01:26 PM
Frustrat ca deobicei,singurul porc de aici esti tu,vezi-ti de treaba ta si du-te de unde ai iesit,cred ca tu vei avea o saptamana frumoasa. :)

Klaus Hybrid.
26-03-2017, 01:38 PM
Frustrat ca deobicei,singurul porc de aici esti tu,vezi-ti de treaba ta si du-te de unde ai iesit,cred ca tu vei avea o saptamana frumoasa. :)

Cine ești băi neauzitulei? Mă cunoști măcar? sau ai făcut post pentru +1 ca de obicei?
Crezi că-mi pasă dacă īmi dă ban? :)) oricum doar asta știți să faceți.

-=Christian=-
26-03-2017, 01:48 PM
Crezi că-mi pasă dacă īmi dă ban? :)) oricum doar asta știți să faceți.
Si daca nu-ti pasa de ce mai iti faci cont aici? stai chill ca stiu ca inca mai joci pe server/e,bucura-te cat mai poti. :)

DJDeniz
26-03-2017, 01:50 PM
1 . Singurul porc tu esti .
2 . Serverul a fost off doar pentru aproximativ 10 min
3 . Sa ai o saptamana frumoasa :)

Klaus Hybrid.
26-03-2017, 01:52 PM
Si daca nu-ti pasa de ce mai iti faci cont aici? stai chill ca stiu ca inca mai joci pe server/e,bucura-te cat mai poti. :)

Prost ești īn meserie :)) da, joc, am serverele mele la care voi nici nu visați, și să joc pe cācaturile astea de aici? care ai lag de mori :)) . Și da, am jucat aseară 2-3 minunte. sau defapt n-am jucat, am intrat să văd cum pică :)) . Eu zic să taci că-ți zboară și respawnu/gameplay-ul tău amuș.

Și opss, iar a picat :))))))))))))))))

~TraNda~
26-03-2017, 01:55 PM
Sigurul care e cu mintea scurta de aici esti tu. Iti spun si de ce:
1. Esti atat de inapt incat nu stii cand esti invins
2. Esti atat de inclult incat te bate limba romana mai rau decat ma-ta cand iti da cu facaletul dupa ceafa
3. Esti atat de ***** incat nu esti in stare sa treci peste un moment
4. Esti atat de idiot incat te fustreaza trecutul mai rau decat fosta ta (aia fiind mana ta dreapta).
5. Ai un os pentru tot ce faci, sa vii sa ti-l dau in gura :)

Edit: 6. Esti atat de prost incat folosesti doar programe facute de altii sa dai un flood, ceva jalnic si te crezi mare hacker :)) .

-WickedSick-
26-03-2017, 02:23 PM
Sigurul care e cu mintea scurta de aici esti tu. Iti spun si de ce:
1. Esti atat de inapt incat nu stii cand esti invins
2. Esti atat de inclult incat te bate limba romana mai rau decat ma-ta cand iti da cu facaletul dupa ceafa
3. Esti atat de ***** incat nu esti in stare sa treci peste un moment
4. Esti atat de idiot incat te fustreaza trecutul mai rau decat fosta ta (aia fiind mana ta dreapta).
5. Ai un os pentru tot ce faci, sa vii sa ti-l dau in gura :)

Edit: 6. Esti atat de prost incat folosesti doar programe facute de altii sa dai un flood, ceva jalnic si te crezi mare hacker :)) .

Multumesc frumos :* , probabil n-a inteles ideea , fiindca ar fi incetat de atunci daca ar fi inteles.
Chestia e ca suntem satui de ani de zile de astfel de inculti , respectiv de supozitoare ca el , e frustrat de faptul ca a fost prins de WAC cu cheat , a fost banat , si acum isi forteaza norocul cu fel si fel de programe inutile pentru flood, si amenintari.
Rog pe toti care-l mai vedeti pe vreun server al comunitatii sa-l banati imediat , locul persoanelor ca el nu-i in aceasta comunitate.
:locked: