PDA

View Full Version : [REZOLVAT] Ajutor !



AimPoweRRR
05-04-2017, 09:53 PM
Buna ma joc counter strike de ceva vreme si inainte foloseam cfg dar nu un cfg cu " coduri " sau leisuri sau aim sau deastea aveam un cfg normal .... acum l-am sters de tot am reinstalat windows si tot dar tot rosu imi iese wgu' please help ! !! ! !! !! ! !! !! ! ! <b>You have to register to ba able to see this link</b> ...... JOC DE PE STEAM . :((:((:((:(( ....

-=ElDiabloS=-
05-04-2017, 11:13 PM
Eu zic sa te uiti mai bine, dupa cum vad esti curat nu ai nimic cu rosu :)

-WickedSick-
05-04-2017, 11:13 PM
Buna ma joc counter strike de ceva vreme si inainte foloseam cfg dar nu un cfg cu " coduri " sau leisuri sau aim sau deastea aveam un cfg normal .... acum l-am sters de tot am reinstalat windows si tot dar tot rosu imi iese wgu' please help ! !! ! !! !! ! !! !! ! ! <b>You have to register to ba able to see this link</b> ...... JOC DE PE STEAM . :((:((:((:(( ....

Acel "Roșu" iți apare pentru a scoate în evidență faptul că în trecut ai fost găsit cu ceva suspicios , respectiv un cfg cu 2000+ lines , bineînțeles că acele rapoarte pot fi înlăturate ( șterse ) de către Tiger , în urma plătirii unei taxe , îl poți contacta pe el pentru mai multe detalii privind taxa .

@-LastEdit: Thread mutat la secțiunea WarGods Cheat Defender - Discuții și Probleme !