PDA

View Full Version : Reclamație Moto & Morpheus RETRAGERE YOS DIN SERV



yos
10-04-2017, 10:42 AM
Retragere total din serv... va spun la toti pa cu parere de rau , am ajuns la decizia asta in urma raspunsurilor primite la reclamatia mea. Pacat nu asta era raspunsul la care ma asteptam, am fost si eu admin pe serv asta dar si pe altele nu am procedat asa. Intotdeauan aveau dreptate jucatorii nu admini sau macar se pleca de la prezumtia de nevinovatie , vad ca nu se aplica si pe serv asta asa ceva.. pacat ca joc de ff multi ani pe serv ... dar o sa am retrag o sa caut altul pentru ca este fff neserios multi admini pustii care nu s-au copt la minte inca, asta o sa duca serv in paragina...vad ca jucatori nu sunt importanti pt serv , mai importanti sunt admini .. nu ca sunt subiectiv dar moto , morpheus si multi alti gen ei ar trebuie sa nu ai ba admin...de ce? pentru ca isi bat joc fac abuz dupa cum am mai spus adminul trebuie sa fie in sprijinul jucatorului si nu al lui , cand am avut admin pe serv va spun ca eu nu procedam asa orice lucru era dat la vot era democratie nu comunism daca acum as primi eu admin si as face asta mi s-ar lua adminul ..... in fine asta este tot ce am avut de spus

P.S pentru gurile rele adminul a fost la inceput nu l-am mai avut pentru ca nu am mai avut activitate am fost plecat o perioada din tara

Ceausescu
10-04-2017, 12:26 PM
Vino cu niste dovezi la abuzurile despre care vorbesti , yos ! Daca le ai , sunt sigur ca se vor lua masuri !

morPHeus1981
10-04-2017, 03:54 PM
Pustiul asta de care vorbesti, Yos, are 36 de ani. Nu suport mincinosii, ba chiar ii detest. Astept ca Lee sa posteze conversatia din log-uri si sa terminam cu tot circul asta.

~TraNda~
10-04-2017, 04:03 PM
Pacat nu asta era raspunsul la care ma asteptam, am fost si eu admin pe serv asta dar si pe altele nu am procedat asa. Intotdeauan aveau dreptate jucatorii nu admini sau macar se pleca de la prezumtia de nevinovatie

Deci, dupa cele spuse de tine mai sus, ar trebui ca la fiecare reclamatie adminii sa fie sanctionati, fie ca reclamatia e fondata (dovezi) fie ca nu. Deci poate sa vina oricine pe forum cu reclamatii la adresa adminilor, acestia n-au voie sa aduca contra-dovezi, iar fie ca playerul respectiv minte, adminul trebuie sanctionat.
Du-te tata unde vrei. Comunitatea asta are o vechime, nu e de ieri sau de azi, la fel si serverele. Du-te tu pe alte comunitati, tot cu gandirea asta ca o sa fii luat la suturi si acolo.

Teg-Kiddow
10-04-2017, 09:49 PM
CITEZ PE YOS " daca ar fi sa ne luam dupa reguli tek demult nu ar mai fi trebuie sa aiba admin " tek poti cauta in consola sa vezi asta

Draga Yos

In primul rand sunt TeG nu tek , al doilea rand ca si admin am luat-o de la 0 adica am reinceput cu Slot si daca nu crezi uita-te la sectiunea cerere admin :)

Asa ca tu nu ai facut altceva decat sa te faci de ras cu o reclamatie de genul , daca s-a vorbit in chat admin sa se schimbe mapa pentru ca erau decat 4 playeri , unde-i problema ? De ce sa stati sa va cautati 9 minute din 10 cat are o mapa ?

yos
12-04-2017, 06:41 PM
comentarii dinastra de de 10 ani teg sau tek tot aia este... nu-si mai au rostul bafta sa te saturi tu de serv si morpheus si moto saturati-va voi eu am terminat cu serv asta sper ca si alti jucatori care se respecta o sa ma asigur eu de cativa saltare

Teg-Kiddow
12-04-2017, 08:44 PM
Multe " SUCCESURI " sa ai

Jet Lee
23-04-2017, 09:53 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>