PDA

View Full Version : [RESPINS] propunere cerere slot/admin.



EleGiac
17-04-2017, 04:39 PM
Propun sa facem o cerere pentru slot/admin mai detaliata , cu mai multe informatii.

de exemplu :
-daca e de acord cu regulamentul serverului si regulamentul adminilor avand maxim 3 abateri. (aici liderii decid avand in vedere regulamentul facut de ei)
-gametracker
-adresa de facebook
-de ce serverul asta
-etc.

Si pentru adminii noi ce dispun de grad , sa fie testati de un grad mai mare :
- tester - comezi amxmodx (skipe sau orice alta sursa de a fi siguri ca nu se copiaza)
- tester - practica comenzi amxmodx
- etc.




Edit : Nu cred ca serverul asta e de incepatori si ar trebuie sa ne alegem cat de cat colegii.

adita
17-04-2017, 05:00 PM
Eu sunt de acord,să nu mai facă cerere cei de 10 ani

Mr.Stefan
17-04-2017, 05:18 PM
:pro: eu sunt de acord si cum a zis si adita sa punem o varsta minima de 14 anii !

DJDeniz
17-04-2017, 08:38 PM
:pro: Sa fie de la 14+ gradele dar . Dar eu tot voi avea grad ? :(

~Wolf~
17-04-2017, 09:24 PM
Propun sa facem o cerere pentru slot/admin mai detaliata , cu mai multe informatii.

de exemplu :
-daca e de acord cu regulamentul serverului si regulamentul adminilor avand maxim 3 abateri. (aici liderii decid avand in vedere regulamentul facut de ei)
-gametracker
-adresa de facebook
-de ce serverul asta
-etc.

Si pentru adminii noi ce dispun de grad , sa fie testati de un grad mai mare :
- tester - comezi amxmodx (skipe sau orice alta sursa de a fi siguri ca nu se copiaza)
- tester - practica comenzi amxmodx
- etc.




Edit : Nu cred ca serverul asta e de incepatori si ar trebuie sa ne alegem cat de cat colegii.

1.Pe gametracker e obligatia adminilor să verifice,nu a jucătorilor
2.Adresa de facebook cred că e inclusă deja la cerere sub numele ADRESĂ DE CONTACT
3.De ce ai ales server-ul?Toţi vor răspunde 100%
"Pentru că îmi place" sau "Pentru că vreau să ajut"
4.Nu toţi adminii de rang înalt au timp pentru toţi adminii noi,deci e o pierdere de timp+există amx_help,deci nu văd rostul.
5.Când e server-ul gol sau puțini jucători,poate testa comenzile pe el însuşi folosind consola.
În concluzie :contra:.

EleGiac
17-04-2017, 09:25 PM
Cu varsta mai putem inchide un ochi , dar cu testarea sa vedem din cauza ca ar trebui sa fie testati adminii noi ca sa nu ne trezim cu un ban de-aiurea , slap/slay-uri degeaba sau doar din cauza ca nu stiu ce inseamna un camp sau un turnback! :) pace si respect ! is beat mort :))


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~Wolf~
17-04-2017, 09:31 PM
Cu varsta mai putem inchide un ochi , dar cu testarea sa vedem din cauza ca ar trebui sa fie testati adminii noi ca sa nu ne trezim cu un ban de-aiurea , slap/slay-uri degeaba sau doar din cauza ca nu stiu ce inseamna un camp sau un turnback! :) pace si respect ! is beat mort :))


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Adminii noi sunt obligaţi să citească regulamentul,unde scrie strict ce ši cum ar trebuie să facă.Dacă dā un ban aiurea îşi acceptă/primeşte pedeapsa/sancţiunea
ps:Lasă băutura că nu vreau să faci scandal pe vreun server :))
Ps2:nu degeaba e făcută secțiunea reclamaţii în caz de vreun slap/slay sau excesiv aiurea

EleGiac
17-04-2017, 09:32 PM
1.Pe gametracker e obligatia adminilor să verifice,nu a jucătorilor
2.Adresa de facebook cred că e inclusă deja la cerere sub numele ADRESĂ DE CONTACT
3.De ce ai ales server-ul?Toţi vor răspunde 100%
"Pentru că îmi place" sau "Pentru că vreau să ajut"
4.Nu toţi adminii de rang înalt au timp pentru toţi adminii noi,deci e o pierdere de timp+există amx_help,deci nu văd rostul.
5.Când e server-ul gol sau puțini jucători,poate testa comenzile pe el însuşi folosind consola.
În concluzie :contra:.

iti apreciez opinia , eu doar am venit cu o idee ! Totul depinde de opinia Liderului.

--------------- Added after 2 minutes ---------------


Adminii noi sunt obligaţi să citească regulamentul,unde scrie strict ce ši cum ar trebuie să facă.Dacă dā un ban aiurea îşi acceptă/primeşte pedeapsa/sancţiunea
ps:Lasă băutura că nu vreau să faci scandal pe vreun server :))
Ps2:nu degeaba e făcută secțiunea reclamaţii în caz de vreun slap/slay sau excesiv aiurea

nu intru nicaieri ca stiu ca is paranoic :))
Da , inteleg ce vrei sa spuui , dar parerea mea este ca ar fi mai optim sa avem 2 surse ! :)

~Wolf~
17-04-2017, 09:35 PM
iti apreciez opinia , eu doar am venit cu o idee ! Totul depinde de opinia Liderului.

Sincer îţi zic,îţi apreciez înţelegerea.Unii o iau razna şi vin cu comentarii aiurea (cazuri particulare).Data viitoare,am încredere că vei veni cu o propunere şi mai bună :).Succes!

EleGiac
17-04-2017, 09:38 PM
Sincer îţi zic,îţi apreciez înţelegerea.Unii o iau razna şi vin cu comentarii aiurea (cazuri particulare).Data viitoare,am încredere că vei veni cu o propunere şi mai bună :).Succes!

nu am de ce sa o iau razna , e doar o idee :))
Pai depinde ce se intampla , ce ar mai lipsi (daca imi dau seama )
Pana la momentul de fata iubesc serverul , fiind unul de furien classic care se mentine bine cu un staff misto :) chit ca eu is mai "rau" ca admin , asa trebuie sa fie . Pace si respect ! Maria ? Fratele ?! Vrei sa fii fumat ? :)))

-WickedSick-
17-04-2017, 09:40 PM
Propunere respinsa !

Imi pare rau , dar nu pot accepta aceasta propunere , fiindca ar fi in devafoarea server-ului daca as face-o , dupa cum bine vezi ,
majoritatea sunt minori , mai multi sub 15 ani , daca eu as implementa aceasta regula cu varsta , ar pleca frumos catre alte servere care nu impun asa ceva. Intr-o alta ordine de idei , chestia cu verificarea deja exista , respectiv in "Scoala WarGods" , unde respectiv este preluat de un admin ( profesor ) , i-se preda un manual , iar in decurs de 7 zile trebuie sa invete de acolo ,
urmand sa fie supus unui test pe skype / facebook.
Inca o chestie , referitor la varsta , si cu asta inchei , sunt unele persoane de 12-13 ani , care au o mentalitate mult mai dezvoltata ca acelora de 17-18 ani:) .
:locked: