PDA

View Full Version : [Nelamurire] Scanare Wargods



XenoBlackDevil
19-04-2017, 06:06 PM
Buna ziua am si eu o nelamurire cu aceasta scanare wargods, playerul in joc are
acest steam id
RobberT (STEAM_0:1:121219358)
Iar in scanare <b>You have to register to ba able to see this link</b> , are altul , este normal ?

M4F1AMRPR1NZ
10-05-2017, 11:02 AM
Te-as putea lamuri eu. Nu stiu daca am voie sa postez la intrebarile celorlati si-mi cer scuze daca nu am voie sa postez aici. Jucatorul respectiv ori ti-a dat alt test wargods si nu ai observat tu ora si data, ori foloseste 2 sau mai multe cs-uri de pe acelasi pc, le pune in bara. Eu pot intra pe mai multe CS-uri de pe acelasi PC si sa le pun in bara pe toate. Wargods-ul nu le ia pe toate daca dai scan de pe pc, ia doar un singur STEAM ID.

~TraNda~
10-05-2017, 03:24 PM
Te-as putea lamuri eu. Nu stiu daca am voie sa postez la intrebarile celorlati si-mi cer scuze daca nu am voie sa postez aici. Jucatorul respectiv ori ti-a dat alt test wargods si nu ai observat tu ora si data, ori foloseste 2 sau mai multe cs-uri de pe acelasi pc, le pune in bara. Eu pot intra pe mai multe CS-uri de pe acelasi PC si sa le pun in bara pe toate. Wargods-ul nu le ia pe toate daca dai scan de pe pc, ia doar un singur STEAM ID.

Ce ai spus mai sus este o afirmatie gresita.

ON:

Detectia SteamID-ului este dificila, deoarece se bazeaza pe existenta unor fisiere/valori de registrii. Daca acestea nu exista nu iti poate arata SteamID-ul.

Versiunea de wCD la care lucrez este capabila sa extraga din memorie SteamID-ul.

Acelasi raspuns se aplica si in cazul intrebarii/problemei tale. Intrucat wcd cauta in fisiere/valori de registrii STEAM ID-ul, in acele fisiere se pot afla alt STEAM ID, daca jucatorul a folosit alt cs inainte.