PDA

View Full Version : [REZOLVAT] Propunere adaugarea unor reguli.



Ulquiorra
08-05-2017, 11:32 PM
Salut!Eu cu niste admini ne-am decis sa propunem niste reguli care ar face server-ul mai placut pentru noi adminii ,dar si pentru playeri.
1.Din pacate nu prea se respecta regula cu "Nu aveti voie sa vorbiti peste simon" asa ca ne-am gandit sa o imbunatatim.Putem sa le dam kick sau mute pe voce,sper ca se poate adauga comanda cu mute pe voce.
2.Playerii care intra repetat la ct sa primeasca un avertisment (Ii mutam la /t) ,dupa kick si dupa al treilea avertisment sa fie ban ,dar nu mult .35 de minute
3.Cine evadeaza cu bug sa primeasca slay ,dupa kick daca evadeaza iar si dupa ban 15 minute.
4.Sa nu se mai foloseasca hook-ul asa in prostie.
5.Daca un terro omoara cu grenada alt terro sa se dea /slay daca a omorat unul ,/kick daca a omorat 2-3, si ban 20 minute daca a omorat 4- n .
Macar daca terro-ul da cu grenada sa nu ii raneasca si pe ceilalti terro.

Puteti sa modificati timpul sau continutul!

JoKeR12
08-05-2017, 11:36 PM
:pro: AR FI CEVA ,DAR NU ASA EFICIENT PAREREA MEA!

BoBi404
09-05-2017, 01:50 AM
:pro: respect the rules foarte buna schimbare

~Wolf~
09-05-2017, 07:27 AM
*tuse*.Sa incepem :)

1.Din pacate nu prea se respecta regula cu "Nu aveti voie sa vorbiti peste simon" asa ca ne-am gandit sa o imbunatatim.Putem sa le dam kick sau mute pe voce,sper ca se poate adauga comanda cu mute pe voce.
Degeaba.Tot o sa se trezeasca unu sa vorbeasca peste Simon.Dai mute la tot serverul? :) .Pica asta

2.Playerii care intra repetat la ct sa primeasca un avertisment (Ii mutam la /t) ,dupa kick si dupa al treilea avertisment sa fie ban ,dar nu mult .35 de minute
Buna idee.Asta nu pica.

3.Cine evadeaza cu bug sa primeasca slay ,dupa kick daca evadeaza iar si dupa ban 15 minute.
Prin "bug" te referi la inceputul rundei cand se inchide usa si prizonierii reusesc sa iasa?Daca da va fi un chin pentru admin.Dec pica si asta

4.Sa nu se mai foloseasca hook-ul asa in prostie.
:hohot: buna gluma!Hook-ul a fost,este si va ramane un element de abuz in CS 1.6.Pica si asta

5.Daca un terro omoara cu grenada alt terro sa se dea /slay daca a omorat unul ,/kick daca a omorat 2-3, si ban 20 minute daca a omorat 4- n .
Macar daca terro-ul da cu grenada sa nu ii raneasca si pe ceilalti terro.

Mi se pare cat se poate de corect.Nu pica(PS:Daca intreaba cineva eu si Wick n-am facut nimic cu HE=urile =)))

In concluzie ar fi asa:
1.:contra:
2.:pro:
3.:contra:
4.:contra:
5.:pro:
Habar n-am cererii ce sa-i dau :pro: sau :contra:,va las pe voi :)

RaZz0R
09-05-2017, 11:53 AM
or sa fie adaptate regurile + o sa incercam sa ne asiguram ca or sa se respecte, ex, prima propunere, ar fi bine ca doar simon sa poata vorbii, restul sa fie blocati

SILVIU SILVIU
09-05-2017, 02:54 PM
:pro:

Ulquiorra
09-05-2017, 04:36 PM
Exista unele mape cand playerul sta ctrl si unul se pune pe el si evadeaza prin perete.Aici ma refer M@riju@n@

Denisucu
09-05-2017, 05:29 PM
:pro:

[]~AleX~[]
29-05-2017, 05:20 PM
Pro

Dau 3D Mori HD
01-06-2017, 04:01 PM
:pro:

microfon
03-06-2017, 12:22 AM
:pro:

-WickedSick-
15-06-2017, 02:51 PM
Regulile au fost adaugate .
Puteti recitii " Regulament Server (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=34292#post34292) " pentru a le vedea !
:locked: