PDA

View Full Version : Am terminat!



~TraNda~
13-05-2017, 05:55 PM
Azi mi s-a pus capac, a fost picatura care a umplut paharul. E o bataie de joc cu hostul, atat gaming cat si web.
Intru si eu pe serverul pe care-l administrez sa ma relaxez si ajung sa-mi fac mai multi nervi din cauza lagului! Pur si simplu nu mai vreau sa am o treaba cu administrarea sau cu wargods-ul.
Succes pe viitor, eu am incheiat aici!
Cine vrea sa-mi respecte decizia bine, cine nu, sa nu o faca! Asta nu e o gluma!
Salut tuturor

-WickedSick-
13-05-2017, 06:30 PM
Azi mi s-a pus capac, a fost picatura care a umplut paharul. E o bataie de joc cu hostul, atat gaming cat si web.
Intru si eu pe serverul pe care-l administrez sa ma relaxez si ajung sa-mi fac mai multi nervi din cauza lagului! Pur si simplu nu mai vreau sa am o treaba cu administrarea sau cu wargods-ul.
Succes pe viitor, eu am incheiat aici!
Cine vrea sa-mi respecte decizia bine, cine nu, sa nu o faca! Asta nu e o gluma!
Salut tuturor

Știi că nu trebuie să iei decizii la nervi nu ?
Toate se vor rezolva cāndva , dacă comunitatea asta n-a "murit"
īn 10 ani , cu siguranță nu o va face nici īn următorii ani , soluții de remediere există , puțin mai mult interes dacă ar exista ar fi bine , și resurse financiare .
Deci nu trebuie să pleci dintr-atāta motiv , totuși dacă asta vrei să faci , eu nu-ți pot sta īn cale .
Te respect , și-ți urez tot binele din lume , și sper să ne revedem curānd ! :(

AdreN
13-05-2017, 07:09 PM
Respect, mult succes in viata si in ceea ce vrei sa faci in viitor :X .

~Wolf~
13-05-2017, 07:22 PM
Am mai pierdut īncă o persoană importantă din comunitate.Ķţi urez mult succes,tot respectul din lume şi să auzim numai de bine!

AmigoQuantikGames
13-05-2017, 10:04 PM
Imi pare rau ca ai plecat
Sper sa revii cat de curand poti
Bafta ;)