PDA

View Full Version : Reclamatie DAU 3D MORI HD si SvxElDiablo



SILVIU SILVIU
10-06-2017, 01:03 AM
Nick-ul tau: SILVIU
Varsta: 17
Nick-ul admin-ului/player-ului: DAU 3D MORI HD si SvxElDiablo
Ora si Data: 00:30 si 10.06.2017
Dovezi: 1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: ElDiablo a dat day-uri incontinuu, day dupa day si DAU 3D a dat gag, slap fara motiv. Aceste lucruri le puteti vedea mai sus la dovezi.

--------------- Added after 6 minutes ---------------

Vedeti mai multe abuzuri in demo. La mentiuni le-am zis doar pe cele relevante.

Denisucu
10-06-2017, 01:17 AM
:pro: am fost acolo cand s-a intamplat asta, am fost cu un alt nume. In primul rand diablo dadea day dupa day din cate stim cu totii (se pare ca nu chiar toti :)) ) un day se da o data la 3 zile, iar adminul dau 3d nu zice nimic.. sa zicem ca a dat el day dupa day.. dar macar sa intrebe daca vrem day-uri in fiecare zi..(eram 6 playeri cred, putea sa intrebe daca vrem day-uri). Din cate se vede diablo pica sub mapa (in mod normal trebuia sa isi dea kill sau adminul dau 3d sa-i dea slay.. dar nu...). Nici macar nu a vorbit la microfon sa zica ca face aia si aia..
Iar dau 3d i-a dat gag unui jucator 10 min pt nimic.. m-am uitat in consola sa vad daca a zis ceva, dar nu a zis nimic.

[]~AleX~[]
10-06-2017, 06:39 AM
Zic un pro

MarianVlad
10-06-2017, 09:04 AM
:pro:

Dau 3D Mori HD
10-06-2017, 12:23 PM
Am dat gag pt ca m-a injurat iar slap pt ca nu dadea comenzi

~Life~
10-06-2017, 12:38 PM
:pro:

~Wolf~
10-06-2017, 12:50 PM
:pro:

Hitler1234
10-06-2017, 01:02 PM
:pro: motiv mai sus

JoKeR12
10-06-2017, 03:14 PM
:pro:

Dau 3D Mori HD
10-06-2017, 04:59 PM
:pro: am fost acolo cand s-a intamplat asta, am fost cu un alt nume. In primul rand diablo dadea day dupa day din cate stim cu totii (se pare ca nu chiar toti :)) ) un day se da o data la 3 zile, iar adminul dau 3d nu zice nimic.. sa zicem ca a dat el day dupa day.. dar macar sa intrebe daca vrem day-uri in fiecare zi..(eram 6 playeri cred, putea sa intrebe daca vrem day-uri). Din cate se vede diablo pica sub mapa (in mod normal trebuia sa isi dea kill sau adminul dau 3d sa-i dea slay.. dar nu...). Nici macar nu a vorbit la microfon sa zica ca face aia si aia..
Iar dau 3d i-a dat gag unui jucator 10 min pt nimic.. m-am uitat in consola sa vad daca a zis ceva, dar nu a zis nimic.


Da dar eu ce am facut???Hai spune!Doar Diablos a dat day dupa day!Eu nu am facut absolut nimic frate deci pe mn nu stiu dc ma bagat la reclamatie!

Denisucu
10-06-2017, 05:01 PM
Da dar eu ce am facut???Hai spune!Doar Diablos a dat day dupa day!Eu nu am facut absolut nimic frate deci pe mn nu stiu dc ma bagat la reclamatie!

Tu ai dat gag 10 minute la unu deageaba. ai dat slap aiurea si nu i-ai facut nimic la diablo.. trebuia sa-i zici sa nu mai dea sau ceva.. + cand a picat dupa mapa nu i-ai facut nimic.

-=ElDiabloS=-
10-06-2017, 05:03 PM
Pot sa zic doar ca nu stiam!
1:Sunt incepator mai fac greseli dar nu le repet
2:da recunosc am dat day dupa day dar am dat cu motivul sa vad cum sunt si alte day uri pentru ca voi dati doar war day sniper day si godmode day atat sunt 20 de day uri si dati doar astea 3 ?
3:Pentru cei cu vip (silviu,denisucu)voi de ce folositi hook la day si hai nu spuneti ca nu folositi pentru ca uneori va duceti asa repede undeva unde playeri un ajuns asa repede in 2 3 secunde! Știți bine ca nu este voie sa folositi abilitati de vip day!
4:cand am dat acele day uri puteai sa imi spui pur si simplu ca nu se face si as fi inteles,dar nu voi intrati cu alt nume si vedeti ca un admin greșește gata faceti reclamatie fa sa il faceti sa inteleaga ca nu este voie!
5:eu cand am citit regulament ul nu am vazut ca scria ca nu se da day dupa day probabil lam omis si chiar imi pare rau pentru chestia asta.

SILVIU SILVIU
10-06-2017, 05:11 PM
In primul rand chiar daca esti incepator trebe sa stii regulamentul deci reiese ca nu l-ai citit. Nu conteaza ca esti slot.
In al doilea rand arata-mi o dovada ca am folosit hook la day. Nu am folosit!
Si Diablo am mai fost pe sv cand eram si noi si stii care e procedeul cu day-urile.

*ai

-=ElDiabloS=-
10-06-2017, 05:13 PM
Daca citesti mai bine am zis ca am citit regulamentul dar probabil am omis ceva se mai intampla

AndreeaRik27
10-06-2017, 05:23 PM
:pro:

-=ElDiabloS=-
10-06-2017, 05:48 PM
Pentru cei care mi ati dat :pro: vas ruga sa va uitati din nou in regulament si sa imi aratati unde spune ca nu este voie sa dam day dupa day
Eu l am citit din nou si nu vad
Deci chiar va rog pe voi sa va uitati voi

Dau 3D Mori HD
10-06-2017, 06:53 PM
Tu ai dat gag 10 minute la unu deageaba. ai dat slap aiurea si nu i-ai facut nimic la diablo.. trebuia sa-i zici sa nu mai dea sau ceva.. + cand a picat dupa mapa nu i-ai facut nimic.

Nu am dat degeaba ma facut prost,am dat slap pt ca nu dadea comenzi si l-am omorat pe diablo.
SILVIU esti sigur ca nu folosesti??Eu te-am vazut si altii

SILVIU SILVIU
10-06-2017, 08:39 PM
DAU 3D Bunicu ala de pe sv playeru a zis ''ce fac fetele'' si i-ai dat de 4 slap de ce? Te oftica ca a zis fetele? A zis asa in gluma. Nu folosesc hook la day de exemplu la hns cand a ramas ultimu am folosit sa ajung la celule ca sa il omor mai repede ca oricum primea fd. Arata-mi o dovada ca folosesc hook la day!

Dau 3D Mori HD
10-06-2017, 09:19 PM
DAU 3D Bunicu ala de pe sv playeru a zis ''ce fac fetele'' si i-ai dat de 4 slap de ce? Te oftica ca a zis fetele? A zis asa in gluma. Nu folosesc hook la day de exemplu la hns cand a ramas ultimu am folosit sa ajung la celule ca sa il omor mai repede ca oricum primea fd. Arata-mi o dovada ca folosesc hook la day!

Nu am dat lui slap iam dat lui speedy ala slap pt ca nu dadea comenzi si nu am dat de 4 ori am dat o data

~Wolf~
10-06-2017, 09:31 PM
Nu am dat degeaba ma facut prost,am dat slap pt ca nu dadea comenzi si l-am omorat pe diablo.
SILVIU esti sigur ca nu folosesti??Eu te-am vazut si altii

Pentru "prost" se da gag 10 minute?Hah...

Ulquiorra
11-06-2017, 03:06 AM
:pro: Inca una

microfon
11-06-2017, 02:00 PM
:pro:

Esky
12-06-2017, 09:31 AM
Sunteti mai rau ca si copii. Oare, i-a zis careva lui Diablo ca nu are voie sa dea day dupa day?Clar ca nu. Nu mai bine ne facem rau unul la celalalt? Faza cu dayurile se puteau evita,dar nu ati vrut sa-i spuneti ca este interzis.
Ceea ce faceti voi aici, se numeste țigănie curată.
In legatura cu gagul lui DAU 3D ,nici macar nu se vede in video daca i-a zis sau a spus pe chat careva cuvinte vulgare.

Diablo,primesti un advertisment.
:locked: