PDA

View Full Version : zspawn



Neoxxy
20-10-2010, 10:47 PM
max ,pluginul ala cu zspwan e naspa din toate punctele de vedere...
parerea mea;))

-=MaX=-
21-10-2010, 12:38 AM
Deci pluginul ala zspawn e foarte foarte rar, cel putin pe biohazard pot spune ca e inexistent, a fost creat de daniel_san special pentru noi, nici un server de biohazard nu mai are pluginul aceste fara sa aibe buguri... eu de cand am facut serverul am cautat un astfel de plugin si pot spune ca sunt foarte multumit de el... de multe ori te saturi asteptand sa se termine runda sa poti juca sau stai dupa cate unul care uita ca e zombie...
Mi se pare foarte util avand in vedere ca pe zombie totul e gratis si banii raman nefolositi... curand voi personaliza si cateva clase de zombie, vor avea anumite particularitati...
O clasa va avea Infection Bomb, desigur bomba care se cumpara, o clasa va avea detector de caldura cu care va vedea oamenii prin pereti si ma mai gandesc si la alte modificari...
Pot spune ca in momentul de fata serverul este unic, foarte multe chestii au fost facute de la zero special pentru acest server.

Spui ca nu iti place pluginul zspawn... in cazul tau mi se pare simplu: pur si simplu ignora-l si nu-l folosi ;)

HarD*ChIoRu*cL
21-10-2010, 06:31 PM
chestia cu zspawn e super tare....MaX tine-o tot asa (ma refer la aceste modificari super);)

luys
24-10-2010, 08:25 AM
E super tare /zspawn e bn ca trebuie sa ai 4000 parai:X

M@ryus
25-10-2010, 08:14 PM
Max,baieti eu zic ca parerea cu /zspawn e foarte buna...mie chiar imi place shi o folosesc des:)...numai faza e ca daca sunt vreo 5 zm *****,dupaceea inca cativa dau /zspawn shi reinvie shi se prelungeste runda(nu din timp)....E buna treba daniele...bft in cont shi tie max..;)

M@ryus
25-10-2010, 08:15 PM
dar uneleori se enerveaza playeri pentru k astia tot invie...

TnT | Profesional*
26-10-2010, 10:49 AM
Buna treaba daniele,te felicit,esti un baiat de nota 10. vad k te descurci f bine cand e vb de pluginuri tin-o tot asa,faza cu /zspawn este o idee buna :p Si pe forumul vechi ai postat f multe pluginuri ;)

killer
27-10-2010, 03:13 PM
R3SpeCT!!!!!!!!!!!!!!!Daniel!!