PDA

View Full Version : Problema cu wargods



JesusPasarel
10-07-2017, 12:48 AM
In seara asta ma jucam pe serverul pe care am manager... doi baieti cred ca eu folosesc wall, nu as avea de ce sa imi risc contul de steam... Bun si am vrut sa fac un test wg sa le arat ca nu am nimic... Am descarcat wg-ul si m-am trezit cu eroarea "Ai fost banat permanent deoarece ai pretins ca esti alt jucator." Acum intrebarea mea este urmatoarea dece primesc chestia asta? O fi din cauza ca am cs 1.6 warzone in pc? Eu am loat warzone doar ca sa vad ce comenzi sunt pe el si ce comenzi sunt pe steam. In fine daca nu se poate rezolva cu ban-ul asta e... :|
Am lasat poza ca sa vedeti ca am si warzone... Oare am luat ban pt ca pe warzone am numele ala default de la el warrior player sau cum se scrie, iar pe steam am JesusPasarel?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

EDIT: <b>You have to register to ba able to see this link</b> cu steamID STEAM_0:1:183324743 ultima data am fost plecat la tara de aceea este ip diferit :/

Tiger
11-07-2017, 10:50 PM
Ai schimbat unique id in mod intentionat sau ai prins un IP banat. Lasa-ne IP-ul pentru verificari.

JesusPasarel
12-07-2017, 07:43 PM
Ai schimbat unique id in mod intentionat sau ai prins un IP banat. Lasa-ne IP-ul pentru verificari.

Am o problema ip-ul meu se schimba la fiecare 24h (de la rcs rds).

Tiger
13-07-2017, 10:48 PM
Poti sa ne lasi un IP de pe care ai incercat pentru a vedea in log-uri.