PDA

View Full Version : Lui Grasu" i s-a pus pata pe mine



visinescu
15-07-2017, 05:14 PM
Salut,

Adminul Grasu" tot insistă pe ideea că trebuie să fac scan, deși știe toată lumea că nu rulez Windows pentru a fi capabil de această operațiune. Folosesc Manjaro XFCE și Steam on Linux. Toată lumea ar trebui să știe că nu există coduri pentru această platformă. De asemenea, Grasu" consideră că Adri, cel care a spus să fiu lăsat în pace în urma aventurii cu Ceaușescu de anul trecut, nu prea ar fi capabil.
Am pus pariu cu Grasu" că dacă îi dovedesc că folosesc Linux, îmi va da adminul lui.

Mai jos dovezile și conversația!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasu''
15-07-2017, 05:23 PM
da are dreptate....nu am spus ca adri nu e capabil ci am spus ca a primit imunitate de la un destept si asta e adevaru .....asta tre sa faca scan ca si restu....pana atunci pentru mine e un codat infect....in urma acestui comentariu astept sa imi dati downgrade sau sa ma dati afara de pe server....Visinescu joaca curat cand oi fii eu popa si asta nu se va intampla niciodata

visinescu
15-07-2017, 05:25 PM
Ai dat impresia că ar fi un "deștept". Ai dovezile pe masă și refuzi să le accepți. Mai urmează să crezi în toate prostiile cu George Soros pe care le divulgă PSD-ul.

~Wolf~
15-07-2017, 05:27 PM
Scuzati ca ma bag dar nu se mai poate.S-o luam asa: Grasule , prin "destept" ai exprimat o ironie , deci oarecum l-ai jignit pe ADRI.Revenind la subiect daca tot spuneti ca e codat , un teamviewer nu se poate?M-am uitat peste reclamatia lui spre Ceausescu si tocmai Tiger i-a dat unban , dupa mine ar fi curat.

Repet:NU se poate rula WCD pe Linux!Sa va intre la TOTI in cap asta.Cum a zis si Tiger , doar pe platforma Windows se poate rula , de la XP in sus.

Tot despre subiect: daca tot zici ce codat , de ce nu ai un demo/ss? :)

Imi pare rau ca ma bag dar mi-am zis punctul de vedere.

visinescu
15-07-2017, 05:34 PM
Bine, Wolf!!! Studiază pozele și îți vei da seama că nu am cum să trișez!

~Wolf~
15-07-2017, 05:45 PM
Parerea mea si cred ca e una suficient de buna , este teamviewer-ul.

Ulquiorra
15-07-2017, 05:49 PM
Okay,nu sunt chiar de aici ,dar sa imi spun si eu parerea.Il faci un codat si il injuri.Nu crezi ca ti-ai luat chestia asta in cap? Ai merita remove pentru afirmatii fara dovezi

visinescu
15-07-2017, 05:49 PM
S-ar putea să meargă ca porcul prin Team Viewer. Nu am un calculator dotat. Totuși, un admin experimentat ar trebui să-și dea seama dacă am cod sau nu, stând doar spectator. Dacă nu își dă seama, eu zic ca acel admin să se ducă să joace Mario.

~Wolf~
15-07-2017, 05:53 PM
Dacă nu îți dai seama, eu zic că acel admin să se ducă să joace Mario.
:hohot:

Ma refer un teamviewer cu un super-moderator / administrator / manager server.

Ulquiorra
15-07-2017, 05:56 PM
Stiu ca team viewer-ul nu necesita mult,imi mergea mie pe un laptop vechi rau.Ar putea sa iti mearga,poti sa incerci

visinescu
15-07-2017, 06:03 PM
@grasu"

Îmi dai adminul tău sau ba?

grasu''
15-07-2017, 08:13 PM
Pai asta cand vede a i tra un admin iese si intra iar....cum ii poti face demo sau ss?si daca tot nu sunteti de aici nu va bagati

Si apropo....voi nu vedeti ca asta refuza orice propunere cu care ar putea face o dovada clara ca e curat?

Ial ca nu ma doare daca il pierd sau nu

dcdaifa
15-07-2017, 08:25 PM
parerea mea este ca ar merge un teamviewer
chiar si cfg dat unui admin cu grad mare (Owner-CO-Owner) la verifica

visinescu
15-07-2017, 08:34 PM
Cum am refuzat orice propunere? V-am dat screenshoturi în timp real plus demo! Ce mai vreți? Dacă sunteți incapabili în a discerne cine are sau nu cod, nu aveți ce căuta ca admini pe acest server.

ADRI
15-07-2017, 10:26 PM
Am mai discutat despre Visinescu ca nu poate rula executabile , daca cineva crede ca foloseste coduri sa vina cu dovezi , nu il putem obliga sa foloseasca windows
Grasu o sa ramai la slot pana o sa inveti sa te comporti pe sever .

visinescu
15-07-2017, 11:15 PM
Another one bites the dust. Thanks, Adri. :)

Jet Lee
16-07-2017, 01:44 PM
Mda si eu stiu de problema lui visinescu cu linuxul ca nu poate face scanul si grasu'' nu dai adminul/slot la nimeni.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>