PDA

View Full Version : Reclamatie Robi



-=ElDiabloS=-
17-07-2017, 01:53 PM
Nick-ul tau: MOD#>> ElDiabloS ;x
Varsta: 21
Nick-ul admin-ului/player-ului: Robi
Ora si Data / harta: deathrun_bhopz_v2 17/07/2017 acum 30 40 de minute
Motiv: Slay fara motiv, retry la tero
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Admin respectiv (Robi) pe mapa Deathrun_bhopz_v2 foloseste comanda (slay) pe mine fara nici un motiv + respectivul admin (Robi) da retry cand este tero si pe motiv ''am avut overflowed'' daca avea overflowed aparea si in consola asa dar cum nu a aparut nimic in consola se vede clar ca a dat retry

~Life~
17-07-2017, 01:57 PM
:pro: pentru sancțiune !

Dacă da o explicație buna sunt :contra: !

-=Christian=-
17-07-2017, 01:58 PM
Probabil are un motiv si pentru acel slay, asteaptam sa vedem ce spune si el .
Cat despre retry, sunt de acord cu el si mie imi aprare overflowed si s-a intamplat uneori sa fiu la tero !
In concluzie sunt :contra: acestei reclamatii pentru ca il stiu pe Robi si nu ar da slay fara motiv !

~TraNda~
18-07-2017, 12:36 AM
Pana maine mai tin reclamatia deschis. In caz ca robi nu vine cu argumente bune + dovezi, are remove.

Robertinorusu
18-07-2017, 01:22 AM
Ai primit slay deoarece ai picat la partea a 2 a a mapei si overflowd primesc tot timpul stiu multi admini despre asta pentru ca ii rog pe toti sa imi dea slay cand sunt tero din cauza ca iau overflowd . nu am dovezi din cauza ca nu am facut ss . nu ma asteptam la reclamatie din cauza unui slay

~TraNda~
18-07-2017, 01:25 AM
Faza cu overflow, o stiu. In cazul slay-ului poate fi interpretat. In orice caz e un slay
Rezolva-ti problema cu overflow pentru a evita situatiile de genu!
Nu se va aplica nicio sanctiune
:locked: