PDA

View Full Version : Propunere



iPa1n
23-07-2017, 01:04 AM
Tinand cont ca am inteles ca sunt 30 de harti implementate pe server la ora actuala si se joaca doar 10 in fiecare zi, incontinu.. devine plictisitor. O idee ar fi in felul urmator, sa se diversifice putin hartile sa nu jucam mereu, dr absolute, genius si hertz/bhopz sau artic si la vot se baga aceleasi harti mereu. Inteleg ca astea sunt jucate, doar ca am vazut ca multi incep sa strige rtv din primele 5 minute ca se plictisesc de harta. Harti sunt destule in sugestii din cate am vazut in acest topic. Realizez ca nu este asa de usor cum spun eu, sau timpul acordat sa fie unul scurt.. dar cred ca o sa atragem mai multi jucatori daca jucam si alte harti. Este doar o parere, vreau sa aud daca pare decenta.

-=Christian=-
23-07-2017, 01:15 AM
Poti nominaliza mape inainte de vot, daca nu nominalizezi cateva mape server-ul le pune random din cate am observat .
Nicioadata nu o sa multumim playeri, deobicei cer o mapa si dupa cateva minute cer schimbarea mapei respective, nu poti schimba mapa din 5 in 5 min .
Cel mai bine cu 4-5 minute pana la vot sa nominalizati cateva mape, si vor aparea la vot mapele nominalizate !

iPa1n
23-07-2017, 02:17 AM
Ai si tu dreptate, dar 1. Nu stiu toate hartile de pe server, stiu doar 10 maxim. 2. Ar fi imposibil sa nominalizez eu o harta si sa iasa, de exemplu eu nominalizez deathrun_evoluiton ( nu e in lista 100% doar ca asta a fost preferata mea cand ma jucam acum 3-4 ani) si pica in vot Absolute, hertz, evolution si badblood aia.. sunt sanse super mici sa imi bage harta mea pentru ca oamenii s-au obisnuit cu aceleasi si ar da-o pe absolute 70% sau hertz... deci ar fi inutila nominalizarea mea.

crisulikk
23-07-2017, 10:01 AM
salut. in imaginile de mai jos veti vedea hartile care sunt implementate. <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
[IMG=<b>You have to register to ba able to see this link</b>] (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

[IMG=<b>You have to register to ba able to see this link</b>] (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

[IMG=<b>You have to register to ba able to see this link</b>] (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

[IMG=<b>You have to register to ba able to see this link</b>] (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

[IMG=<b>You have to register to ba able to see this link</b>] (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Crixux
23-07-2017, 10:24 AM
Daca 10 playeri vor bhopz si tu vrei evolution, logic ca n-o sa fie evolution. Adminii fac in asa fel incat sa tina acea multime, nu un player care nu vrea. Chiar daca sunt implementate 30, lor le plac doar alea 5-6 pentru ca s-au obisnuit cu alea.

iPa1n
23-07-2017, 11:28 AM
Am inteles, sunt multe harti. Cum spuneam a fost doar o idee, no hate :)) Poti da tc.

dizdani
23-07-2017, 02:43 PM
Daca nu stii toate hartiile de pe server poti scrie "nom d" in chat si iti va aparea lista cu toate mapele.

~Wolf~
24-07-2017, 10:30 AM
Problema se rezolva nominalizand mapele cu 2-4 minute inainte de vot :).
:locked: