PDA

View Full Version : [Rezolvat] Propunere harti



Alexalex97
28-07-2017, 12:41 PM
Propun cateva harti pentru server deoarece sunt cam putine mape pe server

de_fragquiz
de_dinaunion
de_dustyaztec
cs_assault_shadow
de_perfect_inferno
de_hell
de_bretonia
de_korfez32
de_abbadon

Nu stiu cat sunt de folos dar am spus sa incerc!

ISdArk
28-07-2017, 12:47 PM
:pro: e nevoie de mape, dar oricum nu vor fi prea utilizate, daca dai la vot o mapa cunoscuta cu 2 noi, mapa cunoscuta va iesi cu siguranta.

MoTaNu` RaW
28-07-2017, 01:30 PM
Nu le stiu dar fie :pro:

-=Christian=-
28-07-2017, 02:56 PM
Mapa : de_fragquiz: Click Poza (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (Mie unul mi se pare total nepotrivita) .
Mapa : de_dinaunion: Click Poza (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (Este o mapa pentru modul CS, dupa parerea mea) .
Mapa : de_dustyaztec: Se afla deja pe server .
Mapa : cs_assault_shadow: :pro: Pentru a se adauga, este o mapa destul de potrivita .
Mapa : de_perfect_inferno: Click Poza (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (Este o mapa pentru modul CS) .
Mapa : de_hell: Click Poza (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (Nu stiu ce sa zic, mai este o mapa asemanatoare care nu este jucata mai deloc) .
Mapa : de_bretonia: :pro: Pentru a se adauga, este o mapa destul de atractiva .
Mapa : de_korfez32: :pro: Este o mapa destul de potrivita .
Mapa : de_abbadon: Din cate stiu mai este o mapa asemanatoare cu aceasta, daca nu ma insel .

Ramane la decizia lui Wick !

-WickedSick-
31-07-2017, 01:16 AM
Nu le-am putut adauga toate acele mape fiindca nu corespundeau si nu mi' s-au parut atragatoare asadar le-am introdus pe urmatoarele:

fy_iceage2
fy_snow2
cs_assault_shadow
de_bretonia
fy_iceworld
de_korfez32

Mapele au fost verificate pentru a nu exista neplaceri , sunt niste mape frumoase si numai bune de jucat ;)) !
Spor la joc tuturor !
Propunere rezolvata!
:locked: