PDA

View Full Version : Cer scoaterea gradului!



Mustafa
01-08-2017, 03:48 PM
Nick: Mustafa
Durata: Nu este chiar o absenta/retragere...doresc sa mi se scoata gradele inafara de V.I.P
Motiv: "Abuz",acuzat pe nedrept,in 2-3 zile mi-am dat seama ca nu sunt capabil!
Mentiuni: -Gradele aici nu sunt egale,nu vad nici un respect fata de gradele mici din partea celor mari! (Nu ma refer la toti! Unii sunt super de treaba!)
-Dau dovada de un copilaros cu cererea asta...lasati-o asa!
-O sa mai intru din respect pentru server (+ca am donat si mi se pare un server extrem extrem de genial!)
-Activitatea mea nu o sa mai fie atat de ridicata. *ma enervez repede,chestiile astea mi-au pus dop+o sa fiu a 8-a si acum sunt vacanta si sa ma bucur de ea...spun eu!

<|Robert|>
01-08-2017, 04:38 PM
Hmmm nu pricep daca spui ca ai fost acuzat pe nedrept cum ti-ai dat seama ca nu esti capabil? De asemenea daca ai vreo problema cu un admin ai sectiunea de reclamatii :)
In fine sper sa ne vedem la joc curand si sa mai stai pe la noi pe aici!

Stanescu
01-08-2017, 04:50 PM
Eu zic sa te mai gandesti :/ e pacat eu te consider un admin bun.
Oricum faci cum crezi, bafta frate!

Mustafa
01-08-2017, 04:58 PM
Hmmm nu pricep daca spui ca ai fost acuzat pe nedrept cum ti-ai dat seama ca nu esti capabil? De asemenea daca ai vreo problema cu un admin ai sectiunea de reclamatii :)
In fine sper sa ne vedem la joc curand si sa mai stai pe la noi pe aici!

Avand in vedere ca unii admini considera ca fac abuz automat nu au "increderea necesara" ceea ce rezulta ca nu sunt capabil! Nu vreau sa fac mare drama cu chestia asta,plus ca nu am un calculator necesar pentru inregistrarea unui demo de fiecare data cand intru!


Eu zic sa te mai gandesti :/ e pacat eu te consider un admin bun.
Oricum faci cum crezi, bafta frate!

Decizie finala!

Denisucu
01-08-2017, 05:08 PM
Bafta !

-=Christian=-
01-08-2017, 06:45 PM
Este decizia ta, mult succes !

AndreeaRik27
01-08-2017, 07:31 PM
Bafta!

Dragos1221
01-08-2017, 08:07 PM
Daca tu zici

Ulquiorra
04-08-2017, 01:59 AM
Stai aici.Adminii care spun ca fac abuz nu stiu ce vorbesc,daca tot faci ..unde sunt dovezile adminilor?

-WickedSick-
10-08-2017, 03:35 AM
S-a razgandit intre timp !
:locked: