PDA

View Full Version : RECLAMATIE ADMIN WarGods | Kiddow



3myGood
07-08-2017, 09:33 PM
PARTI DIN REGULAMENT PE CARE M-A FORTAT SA LE RESPECT DAR EL NU O FACE:
Adminii si sloturile sunt obligati sa intre cu WAC! EL NU FOLOSESTE ASA CEVA CU TOATE CA M-A FORTAT SA-L FAC CAT MAI REPEDE PTR K MA SCOTEA LA SCAN CAND AVEA CHEF CU TOATE CA AVEAM GRAD HELPER
''Fiecare admin trebuie sa isi faca treaba! Este interzis ca un admin cu grad mai mare (sau invers) sa dea indicatii altui admin!'' INTRA JOACA PUTIN IAR APOI STA SPEC SI IMI SPUNE MIE K NU-MI FAC TREABA SI CA STAU SPEC SA FAC ORE SI ASA MAI DEPARTE AM INTELES CA SE POT VERIFICA ORELE DE JOC UNDEVA....POATE REUSIM SA LE VEDEM REAL
''''Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei! Pentru eventualele conflicte cu un alt admin faceti Reclamatie sau contactati liderul serverului! Aveti voie sa sanctionati doar jucatorii si sloturile fara imunitate! Folosirea comenzilor utilizate la sanctiuni asupra altui admin atrage dupa sine degradarea sau scoaterea adminului!'''''....>>>>STAU SPEC PE ANUMITI JUCATORI SA I VERIFIC IAR EL MA SCOATE DIN JOC CU MOTIVUL CA FAC ORE SPEC
'''''abuzul de functia de admin ("suferinta de admin") se sanctioneaza!'''' SPER SA SE FACA DREPTATE PTR CA SUNT UMILIT SI DEFAIMAT DE CATE ORI INTRA
LA CEREREA DE HELPER NU A DORIT SA SE PRONUNTE PTR CA NU MA DOREA IN GRUP IAR LA CERERE DE PREMIUM S-A HOTARAT SA-MI DEA CONTRA CA STAU SPEC PTR ORE SI CA AM PERSONALIZAT CEREREA CUM AM VRUT EU 9NU INFLUENTEAZA CU NUMIC)
MEREU IMI ZICE K FOLOSESC CODURI CU TOATE CA AM FACUT 2 TEAM VIEW SI AM IESIT CURAT SI JOC SI CU WAC ACTIV MEREU




O PARTE DIN ULTIMA CONSOLA CAND S-A LUAT DE MINE IAR...
*SPEC* WarGods | Kiddow : ce scor avem :)
*DEAD* 3myGood : HIHIHI
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : pai hihihi ca atunci cand e lee dintr-o data nu mai joci bine
*** Imperial killed 3myGood with a headshot from galil ***
Imperial killed Thc with famas
* NEWS: Cautam scripteri, designeri, bloggeri. Pentru mai multe detalii viziteaza <b>You have to register to ba able to see this link</b>
*** Brian killed jak with a headshot from galil ***
Imperial killed Brian with famas
*** Thc killed Imperial with a headshot from galil ***
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : cum nu e unu din noi cum dintr-o data joci bine :)
3myGood : gg TEG
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : da te nu te prind eu si sa vezi atunci ce te ard :)
Thc killed jak with famas
3myGood : hihihihi
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : cand nu te astepti
Imperial killed Thc with ak47
*** 3myGood killed Brian with a headshot from aug ***
3myGood killed jak with g3sg1
Imperial killed 3myGood with scout
3myGood : am wac activ
3myGood : hihihihi
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : lasa ca si cu ala tot poti face ceva :)
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : curiozitatea mea asta e
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : cand e unu din noi dintr-o data nu mai joci asa bine
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : cum nu suntem noi cum pac :)
*** Thc killed Imperial with a headshot from scout ***
*** Brian killed Sucre with a headshot from famas ***
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : joci asa dintr-o data
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : bine
3myGood : adminii se respecta intre ei asa e frumos
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : tu nu esti admin :)
3myGood : poate voi FI
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : n-ai sa vezi :)
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : eu personal iti voi da contra ca stai sa faci ore spec :)
3myGood : verifica pe forum cererea
*SPEC* 3myGood : hahahah teg
[G]*DEAD*WarGods | Kiddow : haha sunt curios ma uit acum :))



PUTINELE CARE-MI SUNT IN CAP ACUM
DACA E NEVOIE IMI MAI AMINTESC SI ALTELE
MULTUMESC ANTICIPAT

-WickedSick-
07-08-2017, 10:35 PM
:pro: advertisment / sancțiune !

_-=m4c3l=-_
07-08-2017, 11:05 PM
In ceea ce priveste contra /pro din partea lui wick impotriva celor vechi nu ma uimeste... Si la cererea de premium el a fost singuru care da pro fara sa stie care este situatia. Revenind la 3my nu stiu ce sa zic daca joaca sau nu codat , dar de fiecare data cand intru si el este in joc se baga spec si acolo intepeneste l-am mutat de multe ori sa joace . Eu as prefera sa argumenteze adminii activi care intra macar o data la 2 zile nu o data la luna asa toate bune si frumoase scrise e usor sa dai cu parerea daca nu esti in cunostinta de cauza.

Contra sanctiune !

visinescu
07-08-2017, 11:08 PM
Permiteți-mi să mă bag și eu în seamă! Din cauza jocului viclean pândăresc pe care îl practică 3my, pot apărea bănuieli din partea unor jucători precum Teg. Din experiență, vă spun că 3my joacă la sunet, la începutul rundei îi lasă câteva secunde pe coechipieri să înainteze, iar el vine apoi să culeagă "resturile". După ce moare, el reține jucătorul sau jucătorii care îi apar timp de câteva secunde până la respawn, fapt ce îi conferă un avantaj coroborat cu cele 3 secunde de protecție în fața celor care îi atacă în continuu baza. Și eu profit de chestia asta. :D

Deci, vă spun 100%, deși mă doare cârja să o recunosc, 3my nu are cod. :))

-WickedSick-
07-08-2017, 11:15 PM
In ceea ce priveste contra /pro din partea lui wick impotriva celor vechi nu ma uimeste... Si la cererea de premium el a fost singuru care da pro fara sa stie care este situatia. Revenind la 3my nu stiu ce sa zic daca joaca sau nu codat , dar de fiecare data cand intru si el este in joc se baga spec si acolo intepeneste l-am mutat de multe ori sa joace . Eu as prefera sa argumenteze adminii activi care intra macar o data la 2 zile nu o data la luna asa toate bune si frumoase scrise e usor sa dai cu parerea daca nu esti in cunostinta de cauza.

Contra sanctiune !

Fiecare are dreptul la o opinie proprie.
Chiar nu-mi pasă cât de vechi e atâta timp cât a greșit .
Cam care ar fi situația atâta timp cât cererea e corectă ?
Eu aș prefera să te abții de la comentarii inutile , atâta timp cât am grad pe server argumentez oriunde doresc .

_-=m4c3l=-_
07-08-2017, 11:23 PM
Inutile mi se par si mie argumentele tale. Asta e parerea mea si nu mi-o schimb.

-WickedSick-
07-08-2017, 11:27 PM
Inutile mi se par si mie argumentele tale. Asta e parerea mea si nu mi-o schimb.

Dacă e părerea ta , ține-o pentru tine , chiar nu mă interesează.

3myGood
07-08-2017, 11:31 PM
sa traiesti visi si sa fi sanatos sa scapi de carja!nu te cunosc prea bine dar imi dau seama ca esti om
multumesc ptr sprijin

_-=m4c3l=-_
07-08-2017, 11:46 PM
Si tu wick tineti-le pentru furien :) . Aici nu te ajuta super puterile

-WickedSick-
07-08-2017, 11:59 PM
Si tu wick tineti-le pentru furien :) . Aici nu te ajuta super puterile

Îți dau o ultimă șansă să te abții de la comentarii inutile și să vezi strict de subiectul reclamației.

_-=m4c3l=-_
08-08-2017, 12:06 AM
Iti raspund civilizat la ce imi argumentezi tu ... Daca argumentezi raspunsurile mele trb sa raspund.. E un abuz sa imi dai ban pe toata luna ca esti tu admin pe forum :).. daca gresesc atunci da-mi.. Ai mai facut o data abuz

-WickedSick-
08-08-2017, 12:11 AM
Civilizat ? Nu vezi că te bagi singur în seamă și aduci în discuție niște chestii care chiar nu-și au rostul ?
Cât despre abuz , așa cum îl numești tu , uite că mai fac unul acum , poate te recreezi perioada asta și-ți mai vine mintea la cap , și lași deoparte aroganța asta .

Jet Lee
08-08-2017, 01:00 PM
_-=m4c3l=-_ si WarGods | Kiddow sunteti suspendati momentan pana se intoarce ADRI!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>