PDA

View Full Version : Reclamatie 3mygood



grasu''
12-08-2017, 04:28 PM
salutare...acest admin 3mygood nu isi face treaba mai deloc....a trebuit ca eu,macel si punk sa ne rugam 3 harti la rand de el sa puna un jucator sa faca scan...cand un jucator ma facut prost,idiot si dement nu ia dat gag nici dupa ce eu si macel iam spus de 3 ori ca tre sa ii dea gag...si mai are si arogante de genu ''pana sa fiu admin voi nu faceati fata si acu eu tin sv in picioare''

martorii sunt punk si macel

_-=m4c3l=-_
12-08-2017, 04:33 PM
Da .. si eu am primit gag si facea "hihihih"" martor morph .. Eu numai ma bag . dar asta e, e admin!

grasu''
12-08-2017, 04:41 PM
Si inca ceva...ar trebui sa ii luati cfg-ul la control...parerea mea

_-=m4c3l=-_
12-08-2017, 05:01 PM
Teg zicea de mult de asta ...

3myGood
12-08-2017, 05:08 PM
corect....acel inculpat careia nu i-am dat gag [element] a fost cel verificat de wicked a iesit curat la scan
acest 3 jmecheri l-au frecat la cap pe element si nu l-au lasat sa joace ca are cod....ca are nu stiu ce.... ca e in lista de codati...hahahha culmea si pe mine ma pun in lista de codati si element le a zis de n ori ca a fost verificat si e curat pana n-a mai putut si a scapat una mica(un cuvant urat)si da...nu i-am dat gag imi asum responsabilitatile.
corect ce a mai zis grasu...au fost destui admini care in grup nu au reusit sa curete sv de codati dar au asteptari de la mine singur si incepator sa i scap de codati
inculpatul_-=m4c3l=-_ de cand a fost suspendat m a amenintat ca va plati...da bani cuiva sa ma dati afara si de cate ori intra pe sv imbarliga pe cine apuca sau care e mai slab de inger sa-mi faca reclamatie pe forum ptr ca imi doreste raul
de asta am vrut sa i dau gag
cam atat de spus
multumesc ....o zi buna

-WickedSick-
12-08-2017, 05:10 PM
Omul nu știe care-i treaba cu această aplicație wCD , i-sa explicat pe grup cum să procedeze , dacă-și dă interesul și īnvață , se va descurca pe viitor .

-=Christian=-
12-08-2017, 05:14 PM
Omul nu știe care-i treaba cu această aplicație wCD , i-sa explicat pe grup cum să procedeze , dacă-și dă interesul și īnvață , se va descurca pe viitor .

Idem .

_-=m4c3l=-_
12-08-2017, 05:17 PM
Mai sunt cativa care nu stie bine comenzile , dar macar le raspunde la U@ ... Oricum comentariile mele sunt invizibile sunt constient ca asta e situatia

WarGods | KGB
12-08-2017, 05:17 PM
Toate au un inceput,emygood va invata si isi va face treaba pe viitor.
P.S. Daca vei fi singurul admin pe serv si playerii iti cer sa verifici pe ?cutare? ,asta trebuie sa faci...