PDA

View Full Version : O parere :X



IuLia
05-06-2012, 08:28 AM
Am vazut ca fiecare membru al comunitatii are cate ,, un grad " precum :
V.I.P
Meneger server
Moderator server
Promovare
Helper.


V-ati gandit vreodata sa dati si la sloturi ,un grad ?

AnOnIm
05-06-2012, 03:20 PM
Nu fi magar edward ,e mica nu mai sari asa de cur in sus .
Iulia ,dupa acordarea slotului si odata ce capatam o oarecare incredere,ca esti fidela serverului ,am impresia ca vei avea pe forum V.I.P!

AnGeL | Pro (W_^)
05-06-2012, 03:33 PM
Eu nu cred ca aceasta fiinta e fata , de la atatea emoticoane cate a pus as spune ca vrea sa ne castige increderea prin emotiocane de genul ":*" sau ";;)" ...
Cat despre propunere ii dau dreptate butului de edward .. , in concluzie CONTRA

AnGeL | Pro (W_^)
05-06-2012, 04:26 PM
Posibil ..

gbz
05-06-2012, 05:55 PM
Contra.. Urasc fetele, Cele care vin cu idei .. naspha , toti am luat`o de la 0 Sunt Total Contra.

Rapid1923
05-06-2012, 06:26 PM
Nu fi magar edward ,e mica nu mai sari asa de cur in sus .
Iulia ,dupa acordarea slotului si odata ce capatam o oarecare incredere,ca esti fidela serverului ,am impresia ca vei avea pe forum V.I.P!


Citeste but pe topicul unde a facut cerere de slot. L-am depistat iar pe aligator. E aceeasi clasa de ip cu aceeasi zona de localizare, acelasi mod de comportament, si daca si-ar schimba ip-ul tot l-as recunoaste. Plus ca si-a pus la localitate Campu Lung:)) Deci e clar:))

AnOnIm
05-06-2012, 07:37 PM
Nu sunt atent la detalii atat de mult ,nu am zis nici macar ca sunt de acord cu ce a propus el /ea .

Ed stiu ca ii tratezi pe toti de sus . :))

CRocoDiL
05-06-2012, 07:51 PM
sigur el e...tot timpul cand apare un cont nou,hop si cererea de prienenie ..Cred ca are dreptate Rapid si Edw,e aceeasi persoana.

-=MaX=-
08-06-2012, 09:53 AM
Edward sunt nevoit sa-ti sterg reply-urile
Nu inteleg care sunt motivele pentru care in ultima vreme ai o problema cu toata lumea!
Ce-i cu raspunsurile astea? Ce zice un strain care citeste topicul asta intamplator fara ca macar sa stie cine a fost Aligatoru?
Te-am pus moderator sa faci anumite treburi pe forum, la cererea ta parsonala, asteptandu-ma sa dai dovata de seriozitate si in special diplomatie! Nu-mi place deloc atitudinea ta, mai ales modul in care tratezi problema!

Si sa fie vorba de respectivul, nu asa se rezolva treaba, nu in modul asta!