PDA

View Full Version : Reclamatie Nicole



Andrei Ailenei
01-10-2017, 02:50 PM
NICK: ScEnyc
VARSTA: 19
DATA SI ORA: 14:30 aproximativ
IP: -
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: nicole
MOTIVUL: are voie sa dea slay pentru ca nu atacam daca ea are lm pus pe lung?
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: a zis ca i se rupe de ce ziceti voi si ca eu fac reclamatie !:))asa se vorbeste si mia dat si slay degeaba si eram ct

dNzfTw # BLasTeR
01-10-2017, 03:26 PM
Dacă era ultimul ct și voi nu aveați de gând să încercați să atacați mi se pare că a procedat corect deoarece nu sunt nevoiți ceilalți jucători să aștepte după voi că nu aveți chef să atacați
P.S: Știu că te vei victimiza și de data asta ca și celelalte dăți

Bdw... vezi că trebuie și ip dat la cerere

el_dreaqo
01-10-2017, 03:36 PM
In unele cazuri e voie sa pui pe lung,chiar și tu ai făcut-o,dar mereu când nu îți convine ceva trebuie sa faci o reclamație sau ceva de genul..

Andrei Ailenei
01-10-2017, 03:43 PM
pai de ce sa nu fac reclamatie ?

dNzfTw # BLasTeR
01-10-2017, 03:44 PM
pai de ce sa nu fac reclamatie ?

Pentru că ai un comportament prostesc și prin prostesc mă refer la faptul că provoci adminul și după faci pe victima că ți-a dat slay/gag/ban aiurea.

Andrei Ailenei
01-10-2017, 03:44 PM
in fine oricum nu va pri pedeapsa pt ca stiu ca ma urati toti....dar asta nu inseamna ca are voie sa imi dea slay cand i se scoala

dNzfTw # BLasTeR
01-10-2017, 03:47 PM
in fine oricum nu va pri pedeapsa pt ca stiu ca ma urati toti....dar asta nu inseamna ca are voie sa imi dea slay cand i se scoala

Îți dă slay când nu ataci și ești avertizat înainte cu slap și tot nu ataci atunci îți dă slay și are perfectă dreptate

Andrei Ailenei
01-10-2017, 03:48 PM
tramvai am precizat ca eram ct

dNzfTw # BLasTeR
01-10-2017, 03:50 PM
tramvai am precizat ca eram ct

Ți-am mai spus de n ori, ”Tramvai” îi spui lu tac-tu

G|Nico.
01-10-2017, 03:53 PM
[..] stiu ca ma urati toti....[..]
Oare de ce?
Ai pus poze in care singur te-ai pus intr-o lumina proasta, nu are rost sa mai pun si eu . Cauti sa enervezi omul, pentru a actiona intr-un fel sa te potoleasca, si apoi apari aici cu reclamatie ..
Ce sa-ti spun, bravo .

Andrei Ailenei
01-10-2017, 04:01 PM
Oare de ce?
Ai pus poze in care singur te-ai pus intr-o lumina proasta, nu are rost sa mai pun si eu . Cauti sa enervezi omul, pentru a actiona intr-un fel sa te potoleasca, si apoi apari aici cu reclamatie ..
Ce sa-ti spun, bravo .

1.pune poze si ia.ti apararea
2.de ce m.ai amenintat ca ma tii in kick si slay?
3.nu imi spui tu mie ca imi scoti tupeul din cap

dNzfTw # BLasTeR
01-10-2017, 04:10 PM
1.pune poze si ia.ti apararea
2.de ce m.ai amenintat ca ma tii in kick si slay?
3.nu imi spui tu mie ca imi scoti tupeul din cap

Ușor mă că nu ești foc și nici eu apă să te sting tupeu fumat la grădiniță

G|Nico.
01-10-2017, 04:21 PM
N am de ce sa îmi bat capul ..:) eu am zis tot ce am avut de zis . Poze n am..ca nu stau ca tine sa fac poze la orice discuție.

dcdaifa
01-10-2017, 04:42 PM
Scrie in regulament ca ai voie cu laser pe lung
Scrie in regulament in calitate de zm esti obligat sa ataci
Dacă tu stai pana se termina runda si nu ataci cum să nu primesti slay, sa fii sanatos ar trebui sa stii lucrurile astea pentru ca ai fost admin aici

Andrei Ailenei
01-10-2017, 04:46 PM
ba fratilo eram ct cand mi.a dat slay ...in fine n.o sa mai intru ba pe server ma *** in el server nici cu dovezi nu se iau masuri

dcdaifa
01-10-2017, 04:55 PM
Să vad cum dovedeste ca erai CT cand ai primit slay

~TraNda~
01-10-2017, 05:04 PM
Andrei ailenei a primit ban pentru o luna pe forum pentru limbajul sau, iar blaster primeste avertisment.

G|Nico.
01-10-2017, 05:14 PM
Când nu ai vrut sa ataci ..nu ți am dat decât 2 slap-uri și te am lăsat în pace ..asta fiind pe dust2moama. În tot acest timp mă provocai. .slay ai luat pe toxic house când răbdarea mea ajunsese =0 ..în ultima instanță ..când reclamația era deja făcută aici..deci pana în reclamație nu primise-și nici un slay.
Deci ..patetic.

-WickedSick-
01-10-2017, 06:59 PM
ba fratilo eram ct cand mi.a dat slay ...in fine n.o sa mai intru ba pe server ma *** in el server nici cu dovezi nu se iau masuri

Reclamație puerilă , pe lângă ban-ul temporar de pe forum , vei primii și unul pe server !
:locked: