PDA

View Full Version : Ban acordat degeaba aimWarE



AimWarE
09-10-2017, 10:58 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL): e optional nu stiu unde il gasesc
NUME: P.B. [aimWarE]
IP: IP-ul de pe care ai facut scanarea (vezi: WarGods - Adresa mea IP): 82.76.38.44
ID DE STEAM: Prefer sa il dau in privat ca sa nu fac reclama la alte comunitatii cu numele meu
DATA SI ORA BAN:Nu mai stiu sincer nu prea mai joc cs ca sunt plecat si doar din cand in cand am timp
DATA SI ORA SCANARE: idem sus
SCREENSHOT (OPTIONAL): Un screenshot cu mesajul dat de wCD (upload screenshot-uri: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ) : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Acum cateva zile la mix mi s-a cerut WargodS am dat a fost totul Ok și după ce am făcut in 5 minute mi s-a cerut altul ( nu mai conteaza cauza știu ca nu va interesează ) și am luat ban pe motiv “ ai pretins ca ești alt utilizator “ sau ceva de genul. Eu vreau WargodS pentru a putea sa ma joc, astept un răspuns sa văd ce e de făcut. Țin a Menționez ca banul este permanent si nu inteleg de ce...

Tiger
10-10-2017, 12:59 AM
Ai fost prins cu unique id modificat inca de acum doua luni de zile. Banul ramana pana la platirea taxei de unban de grad 1.

:locked: