PDA

View Full Version : Reclamație : pFg | adi



pizderlinquent
30-10-2017, 02:24 PM
Numele meu : -GoodEnough-
Numele lui :pFg | adi
Mapa : fy_snow
Ora : 14:10
Motiv : Mută toți playeri īntr-o echipă să rămānă singur , pentru a face kill-uri , să intre īn top + i-am zis ca-i fac reclamație și m-a amenințat cu ban ( pentru poze cu dovezi aș dori yahoo sau skype , deoarece am facut pozele pe telefon , că nu-mi merge ss .

~Wolf~
30-10-2017, 02:30 PM
Posteaza imaginile pe postimg sau imgur.Care e numarul exact de jucatori care erau in aceeasi echipa?

wGods | Toxic
30-10-2017, 03:04 PM
Fără o dovadă clară, nu o să fie luată in considerare reclamația.

DarkNess
30-10-2017, 03:14 PM
Pana nu postezi dovezile, n-avem ce adauga.

adita
30-10-2017, 06:34 PM
Avand in vedere că erați niste amatori era normal sa mut , pt a echilibra , daca mă descurc cu 3 nu este vina mea . Și nu te am amenințat , tu īmi spuneai că īmi faci reclamație și app unde scrie că nu am voie sa mut playerii pt a echilibra?

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Asta face și ownerul , și toți cei care sunt buni , este normal.

--------------- Added after 29 minutes ---------------

Daca nu stiiai sunt pe 1. Am intrat īn top de mult .

ISdArk
30-10-2017, 08:15 PM
bun, data viitoare pune si dovezile, Adi, chiar daca ii faci pe toti, incearca sa menti un numar egal de playeri, eventual ii pui pe cei mai slabuti la tine in echipa, daca esti singur vs mai multi ai spor mai mare, nu stiu cum:)))

-WickedSick-
31-10-2017, 05:57 PM
bun, data viitoare pune si dovezile, Adi, chiar daca ii faci pe toti, incearca sa menti un numar egal de playeri, eventual ii pui pe cei mai slabuti la tine in echipa, daca esti singur vs mai multi ai spor mai mare, nu stiu cum:)))

Reclamatie puerila !
:locked: