PDA

View Full Version : Unban Ver@



veronika.vera
29-06-2012, 10:30 PM
NUME: Ver@
IP:109.185.18.158
VARSTA: 16 ani
ID DE STEAM: nu am.
DATA: 06.29.2012
ORA: 22:00
HARTA: de_dust2
ADMINI PE SERVER:Sky, Negrutsu.
MOTIV: I-a dat ban lui Sova ptr ca a injurat, m-am adresat frumos si i-am zis ca trebuia sa-i dea o preintimpinare, dar nu direct ban si inca permanent. A inceput la mine ca sunt o copila, ca ce ma bag, cu chestii personale, ma ameninta, a zis ca oricum nu am ce-i face. Recunosc ca am avut o discutie aprinsa, dar nu a fost corect din partea lui, si la inceput m-am adresat frumos, el insa fiind nervos.
DOVEZI: Nu am, nu am avut de gand sa scriu cerere.
MENTIUNI: Cu asa admini o sa pierdeti toti jucatoriii, ati facut ca sa nu mai dea gag ptr injuraturi, dar de aici se gaseseste cate un admin bun.
PS: Nu am de gand sa ma cert aici cu tine Sky, am vb destul de normal cu tine, si daca esti un admin, esti un exemplu pe srv, nu da ban in dreapta si in stanga, chiar daca ai chestii personale imi pare sincer rau, dar controleaza-te omule.
Sunt devotata serverului, cu toate ca am avut un caracter... asa cum era el, dar acu joc de placere, si nu stiu cat de matur esti tu Sky din spusele tale, dar dupa fapte, nici eu n-as da asa ban.
BFT! Sorry ptr deranj tuturor. :)

Sky
29-06-2012, 10:38 PM
un rezumat al ultimei parti al dialogului nostru:

Eu: vezi-ti de treaba ta...(de vreo 4 ori ti-am zis asta)
Tu:Cu asa admini imi bag picioru' in ea de comunitate
Eu: Pa
Tu: pa sa-i zici lu....

intrebarea mea e CUI sa-i zic "pa"??

Da, i-am dat ban lu Sova pentru ca m-a injurat de mama, sa fie clar ca nu halesc asa ceva niciodata, nu haleam nici inainte..mai rau nu halesc nici acum, data fiind tragedia prin care tocmai am trecut.Nu ii pot rupe capul ca nu e fata in fata cu mine..deci singura sanctiune ramane ban-ul. Eu personal nici tie n-am sa-ti scot ban-ul din doua motive, unul e ca nu e prima oara cand faci pe Che Guevarra aiurea, si al doilea motiv si cel mai important e ca ai vrut sa zici "pa sa-i zici lu ma-ta" , sa fie clar. Sa-ti scoata ban-ul cine o vrea, eu nu ti-l scot. Recunosc ca am incalcat regulamentul dandu-i ban lu ala dar nu doresc nimanui sa simta furia pe care o simt eu cand cineva ma injura de persoana cea mai draga mie care din pacate nu mai e langa mine.

P.S: si te rog sa nu minti, nu te-am amenintat si nu am zis ca n-ai ce sa-mi faci.Se va vedea in log-uri daca e cazul, e pacat ca mai si minti, oricum eu sunt dispus sa renunt la absolut tot pentru si in onoarea mamei mele, sa fie clar asta.

veronika.vera
29-06-2012, 10:49 PM
sincer, nici n-am citit pina la urma ce ai scris.
NU MINTI TU, ai pus sfarsitul dialogului, pune tot dialogul de la inceput.
Si daca am vb frumos cu tine, nu era nevoie sa ma numesti copila si chestii...
Si pe mine m-au injurat prostii de mama, dar adminii nu i-au dat ban.
Eu nu am nimic cu Sova, zi-mi din ce cauza am primit ban, ptr ca ti-am dat o intrebare?
Si ai zis "Oricum nu ai ce-mi face" ceva de genu...
Da unban si gata, ca vreau sa joc, nu-ti pune interesele personale pe primul plan. Ti-am zis ca-mi pare rau de cele intimplate, dar nu e corect sa-i dai ban unui om necunoscut ptr ca nu stie ce s-a intimplat, si cu mine vb urat si izbit.
Chiar te respectam, si pe toti i-am respectat, si eu ce ti-am zis ceva de mama ta? Ti-am zis ca-mi pare rau, si daca ti-am zis ca ai incalcat regulamentul am primit si eu ban. Bravo :D

Sky
29-06-2012, 10:55 PM
Nu te-am jignit cu absolut nimic, te-am numit "copila" pentru ca fata de mine esti o copila ca si varsta si orice, asta nu e o jignire."alte chestii" nu exista in fara de "vezi-ti de treaba ta". Si nu mi-ai raspuns la intrebare...ce urma dupa "pa sa-i zici lu'..." ?

veronika.vera
29-06-2012, 11:10 PM
urma nu ceea ce crezi tu, ptr ca nu sunt un monstru sa zic aia dupa ce mi-ai zis cele intimplate. "copilo" e ca si cum ti-as zice tie "mosule" si sunt sigura ca avea sa te jigneasca. Bine, sa lasam limbajul, pentru ce am primit ban? Si dc imi zici sa-mi vad de treaba de parca nu as juca pe server, nu-s oarba sa nu vad nedreptatea ta, si cu toate ca esti mai in virsta acum imi permit sa-ti zic ca ai boala vedetelor. Eu sunt un jucator, si fata de "unii" am citit regulamentul, si cred ca "unii" ar trebui sa-l reciteasca, chiar daca au contribuit la formarea lui. ;)

Sky
29-06-2012, 11:17 PM
Nu pot sa nu observ ca ai studiat topic-ul cu numele "Haos!" facut de prietenul Pro Teve (Tiger). Nu sufar de vedetism decat daca sunt atacat, nu stiu daca ai observat ca eu nu vorbesc si nu glumesc decat cu cei cu care imi permit, in rest imi vad de treaba mea, asta nu e vedetism.Nimeni nu ma poate cataloga intr-un fel sau altul pana nu ajunge sa ma cunoasca, nu incerca tu sa faci asta pentru ca vei gresi cu siguranta.

veronika.vera
29-06-2012, 11:18 PM
Doamne, ce se intimpla la urma urmei? Crezi ca ai prea multa putere domnule? Lasa lumea sa joace pe srv, si arata-ne ca meriti acest admin, si ca respecti regulamentul. E haos. In secolul XXI cei care respecta legea sunt pedepsiti iar cei ce fura devin capetenia statului, if you know what I mean.
Astept unban si o mica scuza ;)
PS: nu am studiat nimic pe forum ptr ca nu stiu lumea, e destul sa te vad pe srv ptr ca stau mult timp pe el. Nu te abate de la tema te rog frumos.

Sky
29-06-2012, 11:23 PM
Iti admir tupeul dar te sfatuiesc ca un "mos" ce sunt sa stai in banca ta, ti se va scoate ban-ul, scuze de la mine nu vei vedea niciodata.Imi asum greseala ca am exagerat dandu-i ban lu' ala pentru ca m-a injurat de mama, si atat.

P.S : Ai studiat topic-ul "Haos!" aproximativ 20 de minute, oare la sugestia cui? ;)))

XeLa
29-06-2012, 11:24 PM
Nu se da ban permanent pentru injuraturi.Si eu sunt injurat zilnic si nu am dat si nici nu o sa dau vreodata ban permanent pentru asa ceva.
Banul este scos dar va rog de acum incolo sa va evitati reciproc, atat Sky cat si Ver@.
Rog toti adminii sa nu mai dea BAN PERMANENT pentru injuraturi.
Cititi regulamentul!

:locked: