PDA

View Full Version : Reclamatie sk_for3st



sRT Shadow
12-11-2017, 09:15 PM
Nick-ul tau: Shadow
Nick-ul reclamat: sk_for3st (moderator)
Mapa: fy_snow
Data si ora: 19:50-20:00
Motiv: Intrasem la ct si la tero era reclamatul si cu SnQ(slot).I am zis ca sunt inegale pentru ca sunt doi admini la tero si niciunul la ct.SnQ mi-a dat dreptate desi stiam ca am.I am zis cu frumosul si dupa cateva minute in care am stat si i am explicat la spec ce e gresit ca dupa el erau egale...ma ameninta ca imi da ban ca cica comentam dar nu stiu unde am comentat.Eu doar i-am explicat ce e gresit.In prima img eu i am zis deja sa mute pe unul din ei(care murea primul asta e regula)si se vede ce replica imi da.In a doua poza acolo unde scrie snq ca i a zis se refera la faptul ca si el a facut ca mine spunandu i ca nu sunt echilibrate deloc. In ultima dovada ma cam ia la misto cu replica:"Ai venit cu fitze".Inafara ca i am zis ca nu sunt egale echipele si i am explicat cu frumosul...nu vad nici o fita.Si cu amenintarea aia de ban ce e ?Pe ce motiv ?
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Va las sa decideti prieteni.

~Wolf~
12-11-2017, 09:46 PM
Avand in vedere ca slot-ul nu e admin , dar stiu ca SnQ e bun , corect si frumos era sa se faca un echilibru astfel : sa-l transfere pe SnQ la cealalta echipa , si forest sa-si ia unul mai slabut.Ok , sa zicem ca se mai poate trece cu vederea.In schimb in al 3-lea screen se vad clar arfele de superioritate de aceea sunt :pro: downgrade.

wGods | Toxic
12-11-2017, 11:26 PM
:contra: Ai probleme cu fiecare admin in parte,cel putin cu cei noi veniti. Iti inteleg frustrarea pentru acel downgrade,dar lasa adminii sa-si faca treaba cum stiu ei mai bine,nu le zi tu ce sa faca.
Vorbesti mai mult decat joci.
Nu-i obligat nimeni sa-ti faca moftul.

SnQ25
13-11-2017, 01:55 AM
Eu zic ca are dreptate shadow , eu puteam sa joc impotriva la toti singur nu conta ca am slot si i am zis si eu sa se duca el sau sa ma mute pe mine . Intr un final am fost mutat eu si a iesit el :P :pro: reclamatie

ISdArk
13-11-2017, 02:50 PM
zic ca un avertisment e de ajuns pentru acel act de superioritate, data viitoare sa abia grija cu echilibratul echipelor

Vlad Dragan
13-11-2017, 03:21 PM
Ms ISdArk

Vlad Dragan
13-11-2017, 04:48 PM
VOi fi mai atent data viitoare.

adita
13-11-2017, 05:11 PM
Nu cred că merită down.Advertisment este de ajuns.

Avertisment*

-=Christian=-
13-11-2017, 05:55 PM
Slot ul nu are acces la comenzi, la ce te ajuta SnQ?
Daca SnQ vine la tine in echipa si ramane doar For3st cu cativa playeri slabuti, iar in echipa ta se afla playeri buni, automat satisfactia jocului dispare.
Din punctul asta de vedere este o reclamatie puerila.
Primesti un avertisment pentru asta: Click Aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Ai mare grija la atitudinea asta de superioritate.
:locked: