PDA

View Full Version : Unban PGL - ruPfashu



PGL - ruPfashu
09-07-2012, 04:04 PM
NUME: PGL - ruPfashu
IP: 93.114.229.82
VARSTA: 24
ID DE STEAM: -
DATA: 09.07.2012
ORA: 15:45
HARTA: dust
ADMINI PE SERVER: GreeN (el mi-a dat ban).
MOTIV: Ban degeaba. Mi-a zis ceva de genul: "Ma PGL tu nu aveai ban?", la care eu i-am raspuns: "Nu, si nici n-am avut!". La care el imi zice sa intru pe forum sa ma uit, si i-am zis sa ma lase sa ma joc ca nu am avut ban. Dupa care - You have been Kicked / Banned. Ok, am intrat pe forum (pentru prima oara), si vad ca acum 2 zile e un topic facut in care zice cancel ca mi-a dat ban. Eu nu am avut ban in astea 2 zile, pot confirma multi admini wGods care m-au vazut si ziua si noaptea pe server.
DOVEZI: pai zice cancel ca a pus dovada pe forum. uitati-va si voi va rog la demo ala si ziceti-mi si mie, ce wall vede el?
MENTIUNI: Mentionez ca nu am jucat niciodata, si nici nu voi juca cu vreun fel de cod. Nici macar script. Nu joc cs de astazi de maine, am intrat la voi pe server in speranta sa raman mult si bine, pentrui ca demult caut un server pe care pot sa joc si eu linistit, sa nu imi zica nimeni nimic, dar se pare ca sunt dezamagit din nou.
p.s. Mentionez ca zilele astea mi-au mai luat poze adminii: Davydoff si wGods - negrutzu si au confirmat ca joc curat.

OBSERVATII: Topicul facut de adminul cancel este facut 07-07-2012 11:58 PM. Va pot dovedi cu poze ca eu pe 07.07.2012 cand normal "aveam ban" cum spune cancel, eu jucam pe server. Am poze din ziua aia odata la 14:16 facute de adminul Davydoff si odata la 21:28 facute de wGods - negrutzu. Amandoi au confirmat ca joc curat.

Rapid1923
09-07-2012, 04:08 PM
Nu ti se pare elocvent acel demo?

PGL - ruPfashu
09-07-2012, 04:13 PM
Prietene, ti-am mai zis odata, nu am jucat si nici nu voi juca niciodata cu cod. Nu ma cobor la nivelul copiilor de 14 ani. In acel demo nu exista nici macar o singura dovada de wall!!

p.s. Am pretentii sa se rezolve repede cazul acesta, avand in vedere ca am primit ban chiar degeaba. Si sa luati masuri in fata adminilor!

XeLa
09-07-2012, 04:44 PM
Banul este scos, nu avea nimic in demo-ul respectiv!