PDA

View Full Version : cerere slot RedDinG



RedDinG
12-07-2012, 03:45 PM
NICK: RedDinG

VARSTA: 18

ID DE STEAM: luffy_pwned_cbrk (original)

STEAM ID: STEAM_0:1:43933329 0 00:10 0 0

ID DE MESSENGER: :owner_of_legion@yahoo.com

EXPERIENTA: avand in vedere ca joc cs de la 9-10 ani (cu pauze evident), pot spune ca am o experienta destul de vasta in adminat.imi place sa fiu pus la curent cu toate noutatile in materie de coduri etc, ca sa le pot depista cu usurinta.

TIMP JUCAT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

PERIOADA: sunt in vacanta, deci in principiu joc in orice perioada a zilei, depinde cum imi organizez timpul.

MOTIV: sa ajut la bunastarea serverului, sa contribui pentru a il mentine in top.

WAC: Da

PROMOVARE: Pentru inceput, pana ne cunoastem mai bine, am sa ajut serverul prin redirecte+publicitate (s-ar putea sa am nevoie de un pic de asistenta la redirecte).dupa voi putea contribui si cu ceva boost-uri.

DE CE ACEST SERVER?: In momentul in care ma reapuc de jucat cs, caut o comunitate puternica, care este sustinuta din toate punctele de vedere, cu niste conducatori maturi, corecti, care pot mentine echilibru pe server intre jucatori si admini. Imi place sa urmez un regulament care se aplica indiferent de circumstante si de persoanele in cauza. Nu sunt un player vechi pe server, dar pana in momentul de fata mi-a placut ce am gasit aici si este cam ce caut.

DE CE EU?: Atunci cand mergi la un interviu pentru un job, ti se pune frecvent intrebarea "de ce sa te alegem pe tine si nu pe ceilalti, care sunt atuurile tale". Tot ce spun este din proprie experienta , deci putem avea pareri diferite.
Spre deosebire de majoritatea adminilor , eu nu sunt genul de admin care, dupa ce se vede cu acest statut, uita care ii sunt indatoririle. Am vazut si vad foarte multi admini care, pur si simplu, sunt interesati doar de a juca cs , fara sa miste vreun bat. nimeni nu e perfect, dar totusi...
Dupa cum am spus imi place sa urmez si sa aplic un regulament ca atare. Diferenta dintre un server de top si unul mediu sau mediocru, o fac adminii.Cat despre mine ca persoana,am un comportament normal, respect atata timp cat sunt respectat.

MENTIUNI: Am facut aceasta cerere mai mult pentru a-mi prezenta ideile si principiile, sa vad daca suntem pe aceeasi lungime de unda. Have fun!;)

Rapid1923
12-07-2012, 04:57 PM
Da, imi place cererea ta. E coerenta si la obiect. Cu redirectele te poate ajuta tiger pro fiindca nu-ti merg. Pana atunci incearca 2-3 boost-uri si vei primi slotul.

FragNSTein
12-07-2012, 06:47 PM
In primul rand felicitari pentru cerere! Este cea mai completa cerere postata pana acum pe forum la aceasta categorie (poate ar fi bine de trecut ca model pentru altii:)))
In al doilea rand, daca rezolvi cu redirectele sau trimiti niste boost-uri (gasesti detalii AICI! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!)) ai toate sansele sa-l primesti. Eu unul te sustin:)

negrutzu
13-07-2012, 12:54 AM
Pro.

Sky
13-07-2012, 01:34 AM
:pro: subscriu la ce zice Sumudica (Rapid1923) si Ratonu' (Fragnstein) E cea mai buna, din orice punct de vedere, cerere de pana acum.

XeLa
13-07-2012, 04:00 AM
RedDing am un singur lucru sa`ti reprosez, nu mai sta noaptea cu orele spec ca sa faci ore pentru a lua slot/admin.2 zile consecutive ai fost spec non stop.Nu e corect fata de ceilalti.
In rest totul e oke,sunt pro

RedDinG
13-07-2012, 10:25 AM
nu am stat 2 zile consecutiv spec.s-a intamplat 1 singura noapte deoarece am adormit si mi-am lasat pc-ul deschis.in rest am jucat 70-80% din timpul pe care il am pe server.as vrea sa stiu cum pot da de cineva care sa ma ajute cu redirectele.ieri am incercat sa dau de tiger pe mess, dar probabil e ocupat cu serverul acela nou(am vazut si eu la statusul lui).

mZq
13-07-2012, 11:33 AM
:pro: felicitari pentru cererea ta;)

IRB | Walles
13-07-2012, 02:14 PM
:pro:

-=MaX=-
14-07-2012, 03:59 AM
Foarte frumoasa cererea, ce sa mai... toata stima si respectul :) Putini sunt cei care stiu sa aprecieze calitatea si pun accentul pe calitate, nu pe cantitate.
Suna promitator, daca te vei tine de treaba vei ajunge departe.
Cu siguranta o sa se tina cont de modul in care ti-ai facut prezentarea in solutionarea cererii ;)
Felicitari!

RedDinG
14-07-2012, 10:56 AM
Multumesc pentru aprecieri! In momentul in care iti dai un pic de interes iese si treaba buna:).Am stat ieri toata ziua,plus joi si miercuri, sa rezolv treaba cu redirectele, dar cum am net pe clicknet si router e greu de setat.Am incercat toate tutorialele,am intrebat prieteni etc , dar cu acelasi rezultat negativ.Am vorbit si cu tiger, mi-a spus ca nu merita sa tii redirecte pe clicknet, plus ca treaba cu redirectele e cam trecuta, sunt alte modalitati mai efective de a promova serverul( boost etc).In concluzie contributiile mele pentru promovarea serverului vor fi publicitatea si cateva boosturi pe luna( nu stau exagerat de bine cu partea financiara pe timpul asta, mare , vacanta, distractii etc toate costa :D ).Astept raspuns, have fun!;)

XeLa
14-07-2012, 03:18 PM
Te vad zilnic pe server.Deja vad ca ai dat si un boost.
Slot acordat !

tc