PDA

View Full Version : Propunere



~HYXUL~
14-01-2018, 08:53 AM
1->Am observant ca deja se umple serverul de sloturi at fi o idee ca pentru o perioada sa inchidem cererile slot si sa incercam sa ii promovam (poate) pe unii de acum.
2->Cine a mai pomenit slot cu comenzi +ca se poate face si putin abuz cu el o idee at fi sa existe gradul slot (cu nume rezervat disponibil oricui la orice varsta si chiar fara ore doar ca fara comenzi) si gradul super-slot (exact ca slotul de acum)
3->Marirea cerintelor (in materie de ore) cum am spus mai sus jumate de server are slot iar in model de ore at fi urmatorul
Slot->30 ore
Helper->60 ore
Premium->90 ore
Unii oameni mai vechi recunosc modelul ei bine exista si in alt scop nu doar scadere cererilor slot ci asa poate cunoastem si noi playerii adica serios ce aflu despre cineva in 5 ore.... si in al doilea rand asa vor fi player mai activi doritori de a face acele ore cat mai repede posibil.
Cam atat cu aceasta propunere care sper sa ajute serverul (candva nu conteaza chiar acum).

<|Robert|>
14-01-2018, 10:08 AM
1. :contra: De ce sa nu facem un sondaj aleatoriu si sa dam jumate din cei care au slot afara? Doar pentru ca sunt multi nu inseamna ca trebuie sa inchidem cererile. Slotul este pentru nume rezervat in general si e normal ca lumea sa ceara aceasta facilitate.
2. :contra: Comenzile sunt utile pentru ca nu tot timpul o sa stea cineva helper + care sa mute pe cineva care intra fara microfon sau face fk. Daca scoatem comenzile la slot tot voi incepeti sa comentati ca nu e activitate pe server din partea adminilor .
3 :contra: . N-are rost. Trebuie ridicat numarul orelor doar in perioadele de vacanta. Cum vacanta de iarna e pe sfarsite vei observa ca nu vor mai fi asa multe cereri si o mare parte din cei de acum vor renunta la grad.

O propunere inutila de genul "sa moara si capra vecinului" din punctul meu de vedere.

-WickedSick-
14-01-2018, 01:28 PM
Pentru moment nu vor avea loc aceste schimbări , cel puțin cea cu mărirea orelor , pe viitor se vor mării !
:locked: