PDA

View Full Version : Resetare Top



wGods | Toxic
19-01-2018, 11:24 PM
Salut! M am tot gândit la o soluție de a reînvia acest server,iar singurul gând mi a fost să fie resetat topul,moment în care să se deschidă topicul cu reclamă.
Poate ne vom găsi câteva persoane să dăm si boost când există posibilitate.
Poate nu i o idee foarte inspirată, dar poate v a da roade.

~TraNda~
21-01-2018, 11:22 PM
N-are eficienta mare. Din cate am inteles de la unii jucatori, resursele se descarca foarte greu, ca si cum n-ar avea download url (pentru fast download). Din cate tin minte Tiger a fost anuntat de problema asta, dar rezolvarea nu tine de noi, ci de cei de la host (Krond). Eu zic ca asta este principala problema a serverului. Si eu unul de as fii, si as sta mai mult de 30 sec sa mi se descarce o resursa as renunta sa intru pe serverul respectiv (orice server) :)) .

wGods | Toxic
22-01-2018, 08:46 AM
N-are eficienta mare. Din cate am inteles de la unii jucatori, resursele se descarca foarte greu, ca si cum n-ar avea download url (pentru fast download). Din cate tin minte Tiger a fost anuntat de problema asta, dar rezolvarea nu tine de noi, ci de cei de la host (Krond). Eu zic ca asta este principala problema a serverului. Si eu unul de as fii, si as sta mai mult de 30 sec sa mi se descarce o resursa as renunta sa intru pe serverul respectiv (orice server) :)) .

Da, nu are rost să fie resetat topul până nu este remediată problema cu download. Sigur asta era si motivul pentru care nu intrau playeri la boost.
Ce ar fi de facut in cazul ăsta? E păcat să rămână mult timp in situația asta.

dNzfTw # BLasTeR
23-01-2018, 10:56 AM
:contra: Momentan nu văd rostul restartării topului deoarece nu sunt playeri pe server și cred că nu i-ar aduce pe aceștia pe server dacă resetăm topul

jderull
23-01-2018, 10:59 AM
:pro:

G|Nico.
23-01-2018, 11:27 AM
Și eu am stat odată mai mult de 30 de minute ca sa pot intra ..
Contra resetare top.

-WickedSick-
24-01-2018, 10:33 AM
Din ce-am constatat din răspunsurile voastre ,
topul nu va fi resetat !
:locked: