PDA

View Full Version : Vreau parașuta înapoi! :(



visinescu
24-01-2018, 10:16 PM
Vreau să am din nou aterizări line în spatele liniilor inamice! :( Please! :((

faghy69
24-01-2018, 10:34 PM
:rock: Da , sa se bage parasuta iar ,este mai bine cand inamicul nu aude cand aterizezi in spatele lui :rock:

-WickedSick-
25-01-2018, 01:55 AM
Am activat pluginul de + 1 jump si am dezactivat parasuta (aveti grija sa nu cadeti de sus) si la joc am eliminat scout si cu aceasta modificare va trebui 3 kills per level si daca mai aveti ceva mape noi postatile aici .

:contra: , tocmai ce a fost scoasă .

visinescu
25-01-2018, 01:02 PM
Nasolieeeeeeeeeeeeeee!!! :((((

~TraNda~
25-01-2018, 04:58 PM
:contra: si eu.
Chiar daca e un mod ce permite pluginuri fun, parasuta te poate ajuta sa trisezi fata de cei mai slabi. Te poti pune in locuri in care normal nu ai ajunge (sarind de undeva de sus sau cum e acum cu x2 jump)

ADRI
25-01-2018, 05:20 PM
Momentan o sa ramana fara parasuta o sa vedem cum o sa fie pe parcurs , si daca nu sa observat inca armele au un dmg mai mare pentru ca nu mai exista protectie, armor si helmet e ca pe clasic, cei mai buni se vad acum .

WarGods | KGB
25-01-2018, 06:27 PM
vedem cu e , dar cred ca va fi funny

visinescu
25-01-2018, 08:45 PM
:contra: si eu.
Chiar daca e un mod ce permite pluginuri fun, parasuta te poate ajuta sa trisezi fata de cei mai slabi. Te poti pune in locuri in care normal nu ai ajunge (sarind de undeva de sus sau cum e acum cu x2 jump)

Am trăit s-o văd și pe asta. Auzi, să trișez? De când experiența de joc sau skill-ul se numește trișare? De ce nu interzici să mă mișc când se trage asupra mea? Parașuta este o opțiune valabilă fiecărui jucător și depinde doar de jucător cum o folosește.

~TraNda~
25-01-2018, 08:51 PM
Am trăit s-o văd și pe asta. Auzi, să trișez? De când experiența de joc sau skill-ul se numește trișare? De ce nu interzici să mă mișc când se trage asupra mea? Parașuta este o opțiune valabilă fiecărui jucător și depinde doar de jucător cum o folosește.

E bine ca ai trait sa si citesti. Daca n-ai prins esentialul la ce am vrut sa spun acolo e treaba ta si capacitatea ta de a percepe cuvintele cu sens propriu sau figurat ;) .
Esenta la ce am vrut sa spun acolo este ca jocul sa fie cat mai echilibrat, ca tu ai skill si stii sa te misti atfel incat adversarul sa nu te nimereasca e alta poveste.

visinescu
25-01-2018, 09:17 PM
M-ai spart.

Ubaka
26-01-2018, 03:03 PM
Nu stiu, mie imi place double jump. E adevarat ca te poate incurca lipsa parasutei dar mna, trebuie sa ne si adaptam. ^^

ADRI
26-01-2018, 05:34 PM
Subiect inchis momentan .