PDA

View Full Version : Reclamatie pfg | adi



wGods | Toxic
31-01-2018, 12:00 PM
Nick-ul tau: Toxic
Nick-ul reclamat: pfg | adi
Mapa: fy_snow
Data si ora: 31.01.2016/ 11:45 aproximativ
Motiv: A iesit din joc fara sa faca wcd,pe motiv ca i a picat netul
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


Mentiuni: Pe tot parcursul jocului nu ti a picat netul,nici raportul nu l am vazut.

dNzfTw # BLasTeR
31-01-2018, 12:39 PM
:pro: sancțiune

adita
31-01-2018, 01:09 PM
Știu că vreți toți să scăpați de mine dar de ce frate ? Datorita faptului că sunt cel mai bun ? Niciodată nu Mam jucat cu cod și nu o voi face , nici nu știu să l instslez. Daca era sa am cod nu mă puneam sa fac wcd singur , dar m am pus pt că nu mi este greu sa dau un scan nu durează mult. Mi a picat netul și mi a ieșit din cs ce vina am eu ? Mai mereu īmi face așa , cāteodată am lag , cāteodată īmi iese din cs isdark și days știu asta pt că mereu mă vait de lag. Menționez că nu am jucat și nici n o să joc cu cod vreodată . Și cu asta am spus tot. Mulțumesc.

~Wolf~
31-01-2018, 01:32 PM
Știu că vreți toți să scăpați de mine dar de ce frate ?Datorita faptului că sunt cel mai bun ?
Nu vrea nimeni sa scape de tine , si nimeni nu este invidios pe tine.Cel putin eu nu sunt.


, nici nu știu să l instslez

Fiind din wargods de un an , e drastic ca nu stii sa folosesti wcd pe tine insuti.Toti pot spune ca am avut o pana de curent si alea alea , cat timp n-ai o dovada plauzibila nu vei fi crezut de nimeni indiferent de prietenii pe care ii ai.Eu unul sunt de acord pentru sanctiune si chiar nu-mi pasa daca vei avea ceva cu mine pe viitor.
:pro:

wGods | Toxic
31-01-2018, 02:14 PM
Știu că vreți toți să scăpați de mine dar de ce frate ?

Doar pentru ca ti-am cerut sa faci wcd,nu inseamna ca toti au ceva cu tine,nu i nevoie sa arati cu degetul catre tot staff ul.
Fiecare dintre playeri pot sustine ca le pica netul in timpul unu i test wcd. Tu, ce-ai face unu-i player intr-o astfel de situatie?

adita
31-01-2018, 02:14 PM
Wolf īți respect decizia dar nu știu să bag cod ,nu wcd , wcdul e ușor .

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Toxic cu toate că sunt nevinovat īți spun așa EU NICI
ODATA NU AS FACE CE AI FSCUT TU , SE PUTEA INTAMPLA TIE ASTA EU NU AS FI FACUT RECLAMATIE AICI SE VEDE TOTUL DESPRE CE OAMENI SUNTEM.

~Wolf~
31-01-2018, 02:58 PM
Tot aia e.Nu e vina noastra ca nu ai tu netul bun.

adita
31-01-2018, 03:45 PM
Pai și eu ce vina am ?

-WickedSick-
31-01-2018, 04:36 PM
Am analizat situația , iar decizia este următoarea , adita va primi un advertisment pe chestia asta , fiindcă a refuzat testul din motivul menționat mai sus + discuția de pe grup.
Ceea ce vreau să vă spun , e faptul că nu contează dacă ești manager , iar un premium-moderator iți solicită să faci testul , va trebui să-l faci dacă nu ai nimic de ascuns , altfel suporți consecințele ca ceilalți .
wCD-ul se realizează atunci cānd există un argument solid pentru acesta , și nu īn abuz .
:locked: