PDA

View Full Version : Unban PGL - ruPfashu



PGL - ruPfashu
18-07-2012, 01:34 PM
NUME: PGL - ruPfashu
IP: 93.114.229.82
VARSTA: 24
ID DE STEAM: -
DATA: 18.07.2012
ORA: 13:30
HARTA: fy_snow
ADMINI PE SERVER: Nu stiu :)
MOTIV: Ban degeaba. Fara ss fara nimic.

Sky edit: Vorbeste frumos, nu vei obtine mai mult injurand pe aici, adminul care ti-a dat sa prezinte dovada, daca nu o prezinta ban-ul iti va fii scos. In alta ordine de idei sper sa nu mai vad un asemenea limbaj pentru ca te voi sanctiona personal, iti inteleg frustrarea si nervii si iti dau dreptate, dar te rog sa te abtii de la comentarii injurioase.

Esky
18-07-2012, 01:56 PM
tot ce faci cazi in groapa vb mai frumos nu mai tot injura

Sky
18-07-2012, 02:00 PM
Ai luat ban de la Prototype, va pune demo-ul imediat pentru ca lumea sa-si dea cu parerea.

Aldescu
18-07-2012, 02:09 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

PGL - ruPfashu
18-07-2012, 02:23 PM
Da nu mai pot frate, numai ban peste ban, si toate degeaba!!! Cat crezi ca mai rezist?!?!?!?!?!

Si unde vezi tu wall acolo copile?! :) Ce demo e asta? Ca nu demonstrezi nimic cu el!!!

Esky
18-07-2012, 02:49 PM
calm baiete asteapta sa bage demo-ul proto

PGL - ruPfashu
18-07-2012, 03:03 PM
Pai uita-te mai sus ca a pus demo-ul :)

PGL - ruPfashu
18-07-2012, 03:04 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Uite ca iti dau eu Quote, poate nu-l vezi.

XeLa
18-07-2012, 03:24 PM
Nu mi se pare ca are wall.E harta foarte mica , trage prin zid cum trag majoritatea jucatorilor.Daca te uiti atent trage prin zid aiurea, nici macar nu da unde e omu.
Singura chestie neclara pentru mine in demo-ul asta e ca erati 8 vs 8 si harta era snow(cu admini on pe sv).
Mai asteptam pareri de la admini cu experienta(fara frag sau negrutzu:))).

Rapid1923
18-07-2012, 03:38 PM
Nu-i prea concludent demo-ul, de altfel nici nu e prea indicat sa faci demo pe snow. Insa pentru a nu mai exista suspiciuni, ii propun lui rupfashu sa instaleze anticheat-ul serverului si anume WAC-ul si nu se mai atinge nimeni de el.
In alta ordine de idei, nu mai cataloga aiurea jucatorii de pe server. Ca fapt divers majoritatea adminilor au cel putin varsta ta. Deci presupunerile si hazardarile nu-si au rostul.

PGL - ruPfashu
18-07-2012, 03:49 PM
Spune-mi de unde il iau si il instalez. Mie chiar imi convine!
Dar vreau sa stiu si eu ce pateste adminul care mi-a dat ban, ca mie nu imi convine sa stau fara sa joc cs pe server si sa pierd timp aiurea pe forum pentru unban, si el sa nu pateasca nimic pentru ca imparte ban-uri la cine apuca. Macar niste scuze amarate, dar sa posteze personal pe forum :)

FragNSTein
18-07-2012, 03:52 PM
Nu mi se pare ca are wall.E harta foarte mica , trage prin zid cum trag majoritatea jucatorilor.Daca te uiti atent trage prin zid aiurea, nici macar nu da unde e omu.
Singura chestie neclara pentru mine in demo-ul asta e ca erati 8 vs 8 si harta era snow(cu admini on pe sv).
Mai asteptam pareri de la admini cu experienta(fara frag sau negrutzu:))).

Eu n-am admin:))
P.S. Cine e Daihatsu?? :))

Rapid1923
18-07-2012, 03:54 PM
Uite de aici il iei <b>You have to register to ba able to see this link</b> !

Esky
18-07-2012, 04:20 PM
serios stein?:))

RedDinG
18-07-2012, 04:36 PM
curat, clar :)

PGL - ruPfashu
18-07-2012, 04:42 PM
Astept unban. Pana una alta imi updatez pc-ul ca sa pot instala wac.

p.s. Prototype nu are de gand sa dea pe aici? Ar fi de bun simt sa zica si el doua cuvinte... atata timp cat stie sa dea ban, presupun ca stie sa intre si pe forum. :)

FragNSTein
18-07-2012, 04:55 PM
Si eu te banuiam de cod cand aveam admin, dar n-am avut nimic evident. Nu cred ca e cazul sa faci un caz din aceasta intamplare. Adminii mai si gresesc, sunt oameni. Tocmai de aceea exista aceasta rubrica de Unban, unde se indreapta lucrurile si cei nevinovati primesc izbavirea de ban, acum si pururea si-n vecii vecilor pana la cod! :)

PGL - ruPfashu
18-07-2012, 05:06 PM
Pai mi se intampla des, si spre cunostintele tale, sa stii ca nu am jucat in viata mea cu cod :) Deci la mine nu se accepta scuze cu "Adminii gresesc", pentru ca la mine au gresit tot timpul... si deja e exasperant sa intru in fiecare zi pe forumuri la rubrica unban, stiind ca nu am avut niciodata cod.

XeLa
18-07-2012, 05:06 PM
Rupfashule adminul nu ti`a dat ban fara nici o dovada ca sa se ia masuri impotriva lui.Daca iti dadea ban fara demo/poze era altceva, dar aici omul a primit mesaje prin usay , a stat pe tine , a facut un demo , a crezut ca ai wall si ti`a dat ban.In concluzie a vrut sa`si faca treaba.Ca s`a inselat e cu totul altceva , orice admin se mai "pacaleste".
Linkul cu wacul ti l`a pus Rapid.Ai unban!
:locked: