PDA

View Full Version : [Reclamatie Danielul]



Xirium
18-02-2018, 07:56 PM
Nick-ul tau: Intrasem cu numele [TDW]#Protifex, numele pe care il am si pe steam.
Varsta: 21 curand.
Nick-ul admin-ului/player-ului: dRw # Danielul SAU (MOD danielul) (cred, avea " ;x " la nume. nu apucasem sa fac ss.)
Ora si Data / harta: 7:45 p.m 2018 / februarie 18. harta cred ca era bhopz, nu stiu care versiune mai exact.
Motiv: Revenisem pe server dupa un timp destul de indelungat, si incepusem sa discutam (eu si danielul) despre cum e posibil sa fac harta in 12 secunde. el m-a intrebat "si daca nu reusesti ai ban permanent?" . am raspuns " 3 attempts ok?" . dupaia luasem llama.
daca cineva iti spune ceva , si tu nu il crezi, ii dai ban?.. rog seriozitate.
Dovezi: din pacate nu am dovezi. imi cer scuze pentru owneri / fondatori dar rog seriozitate, conversatia se poate afla si din FTP. va multumesc anticipat.
Mentiuni: Am fost helper pe acest server, <b>You have to register to ba able to see this link</b>
si luasem absenta / Retragere in septembrie .
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Danielul
18-02-2018, 09:45 PM
Motiv: Revenisem pe server dupa un timp destul de indelungat, si incepusem sa discutam (eu si danielul) despre cum e posibil sa fac harta in 12 secunde. el m-a intrebat "si daca nu reusesti ai ban permanent?" . am raspuns " 3 attempts ok?" . dupaia luasem llama.
daca cineva iti spune ceva , si tu nu il crezi, ii dai ban?.. rog seriozitate.

1.Madalin te-a provocat nu eu
2.Ti-am dat ban pentru ca ai iesit de la tero dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

DubRunner
18-02-2018, 09:45 PM
Din cate am inteles ai primit ban pentru ca ai iesit de la Tero :)

Xirium
18-02-2018, 09:48 PM
oh. Greseala mea. nu am realizat asta. Este vre-o posibilitate sa primesc unban? nu conteaza daca mi se vor impune niste termeni..

DubRunner
18-02-2018, 09:53 PM
Nu cred ca este,iesit-ul de la tero se pedepseste cu ban , stii si tu asta ,oricum ai primit 120 minute

Danielul
18-02-2018, 09:55 PM
banul v-a trece curand, sa fii mai atent data viitoare

~TraNda~
18-02-2018, 09:56 PM
oh. Greseala mea. nu am realizat asta. Este vre-o posibilitate sa primesc unban? nu conteaza daca mi se vor impune niste termeni..

Banul ti-a expirat deja. Am primit si explicatia lui danielul si am inteles ca <<COD>> Madalyn te-ar fii provocat si ti-a spus ca daca nu faci mapa in "x secunde" primesti ban.
N-am de ce sa-l sanctionez pe Daniel, si-a facut treaba.

PS: Bine ai revenit pe server! :)
:locked: