PDA

View Full Version : Cerere ^Andr33a^



^Andr33a^
25-07-2012, 03:46 PM
Nick:^Andr33a^
Varsta:17 ani
Id de STEAM: Nu am
Steam ID: Nu am...
Id De Messenger: rebela_andreea2001@yahoo.com
Experienta: Multa
Timp jucat: O Saptamana;15 ore
Perioada: ziua, dimineata, seara, in weekend
Motiv:Cu cat sunt mai multi admini-is more fun
Wac: Da
Promovare: Redirecte ; Reclama
Si sunt locul 1 in /top15 :D

Astept un :pro: :contra:


:inger::ball:

-_death_-
25-07-2012, 04:19 PM
Andreea nu inteleg ce vrei sa zici prin cererea asta ,vrei slot sau admin?

Esky
25-07-2012, 04:23 PM
cred ca vrea admin andreiutza, andreea incepe cu cererea de slot :contra:

bLLue
25-07-2012, 04:57 PM
Daca ceri slot ai :pro: daca ceri admin ai :contra:

petryca
25-07-2012, 05:21 PM
0 redirecte so...:contra:
:ass:

C@mp3R
25-07-2012, 06:17 PM
De La Mine :pro: Daca vrei slot Ca am avzut ca stie cum sa se comporte pe sv.

petryca
25-07-2012, 07:16 PM
Slotul nu va fi acordat pe numarul de ore...Nu s-a definitivat.Tot la aceeasi metoda de acordare a slot/admin ramanem;)...Redirectele si reclama,inclusiv boos;)...Apoi vedem raspunsul;)
:ass:

Esky
25-07-2012, 10:38 PM
Am vorbit cu Max si mi-a spus ca slotul pe ore va fi activat peste o luna pana atunci ramane cererea veche

kamikaze
26-07-2012, 02:30 AM
:contra:

WarGods | AbySs
27-07-2012, 05:57 PM
Redirecle am vazut ca lia deschis. Dar posibil ca slotu va fi acordat si pe orele de pe sv din cite am vazut.<b>You have to register to ba able to see this link</b>

De La Mine :pro: Daca vrei slot Ca am avzut ca stie cum sa se comporte pe sv.

Ai vazut vreun post "oficial" din partea noastra in care se stipuleaza trecerea la ore pentru slot? Te rog sa dai un vot corect sau daca nu, sa te abtii. Nu inteleg pentru ce mai votati daca nu aveti de gand sa dati un vot corect, bazat pe niste dovezi clare ca X merita slot/admin.

petryca
27-07-2012, 06:25 PM
Am o rugaminte la toti adminii/sloturile de pe zombie: inainte de a da pro/contra,vreau sa va ganditi de 100 de ori si sa vedeti chiar si cea mai mica chestie pentru care ar trebui/n-ar trebui doritorul sa primeasca slot/admin;)...
:ass:

AnGeL | Pro (W_^)
27-07-2012, 07:26 PM
Andreea nu inteleg ce vrei sa zici prin cererea asta ,vrei slot sau admin?

Nu stiti sa cititi? :))
Motiv:Cu cat sunt mai multi admini ( este mai distractiv ) --> din motiv rezulta ca vrea admin ..
Cat despre cerere , Contra ! , Motiv: Inactivitate , nu prea te vad pe server .. Daca vrei admin baga 2-3 boosturi si poate primesti .. pana atunci CONTRA !

C@mp3R
27-07-2012, 08:45 PM
Ai vazut vreun post "oficial" din partea noastra in care se stipuleaza trecerea la ore pentru slot? Te rog sa dai un vot corect sau daca nu, sa te abtii. Nu inteleg pentru ce mai votati daca nu aveti de gand sa dati un vot corect, bazat pe niste dovezi clare ca X merita slot/admin. Abyss scuze atunci am intele eu gresit. Dar votul meu e pro daca doreste slot se intelege cred. daca ai ceva cu mn spunemi ca am mai notat ceva.(si de e renunt o sa raman un simplu jucator.)

-_death_-
27-07-2012, 10:35 PM
Nea Angele mai sunt si dastia care vad ca ,daca admin nu se poate o dau sa ramana slot......si in cerer specifici ce ,cerere faci ca daia e cerere sa stie omul la ce te referi si la ce intentionezi sa accezi.

petryca
28-07-2012, 12:13 AM
Monster...Astea nu-s motive pentru a renunta la admin sau la ajutorul dat.A fost doar o atragere a atentiei din care sper ca ai invatat ceva;)...Nimeni nu are nimic cu nimeni sa stii;)...Asa ca cer topic closed for this ;)
:ass:

AnGeL | Pro (W_^)
28-07-2012, 12:27 PM
topic closed for this ;)
:ass:

Ne arati ca sti english? Sau ce? :)) petryca-but ce esti .
Monster nu te credeam chiar atat de suparacios daca cineva iti atrange atentia nu inseamna ca are ceva cu tine ..
Asa imi face si mie butul de abyss cand mai gresesc ca na .. nimeni nu-i perfect , dar nu pun la seama .

WarGods | AbySs
02-08-2012, 09:00 AM
Cerere respinsa.