PDA

View Full Version : Info Ban ArTe*



ArTe*
27-02-2018, 04:14 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL): -
NUME: ArTe* (numele din joc, banuiesc)
IP: 188.27.126.63
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA SI ORA BAN: 27.02.2018 15:30 aproxmativ...
DATA SI ORA SCANARE: 27.02.2018 15:27 aproxmativ...
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Ultima scanare am facut-o acum ceva timp, sa zic 3 saptamani - 1 luna aproximativ. Nu am mai deschis aplicatia de atunci, astazi mi s-a cerut wargods, am deschis aplicatia, mi-a spus ca folosesc versiunea veche si sa downloadez versiunea noua, am cautat versiunea noua, am dat scan si mi-a aratat ce vedeti mai sus. Am inteles ca e din cauza ca e acel unique ID modificat, ceva de genul. Nu stiu nici macar unde gasesc acel unique ID da' sa-l mai si modific. Nu sunt dispus sa platesc nimic pentru o eroare care nu imi apartine.

Tiger
27-02-2018, 10:48 PM
Buna, se pare ca a fost o problema de la tine cat si de la noi. Am incercat sa o remediez. Sa imi spui daca iti functioneaza.

ArTe*
27-02-2018, 11:01 PM
Buna, se pare ca a fost o problema de la tine cat si de la noi. Am incercat sa o remediez. Sa imi spui daca iti functioneaza.

Da, s-a rezolvat. Multumesc frumos.
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Daca poti sa imi spui care a fost problema de la mine, pt. a nu o mai repeta, daca imi sta in putinta.

Tiger
27-02-2018, 11:12 PM
Off: Ti-am sters imaginea deoarece continea username-ul de la Steam. Ai grija cand mai postezi imagini sa nu incluzi username-ul de la Steam - unii rauvoitori ar putea incerca sa faca brute-force pe contul tau.

On: Mai exact este de la sistemul de operare, nu ai ce sa faci. S-a rezolvat pe server problema, nu ar mai trebui sa iti apara.